Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy töltsem ki a tesztet?

Hogy töltsem ki a tesztet?

Figyelt kérdés
December elején lesz egy teszt, amit mindenki kitölt az osztályból és a kielemzése után csinálnak egy diagrammot belőle, ami megmutatja az osztályon belüli kapcsolatokat. Oyanokat kérdez, hogy ki a legjobb barátod, kivel mennél el táborba stb. Ezzel nem is lenne baj, mert az osztály negyedével szoktam beszélgetni és a barátjuknak vallanak, de mindigis az a "pót" személy voltam, aki mindig csak hozzácsapódott egy csapathoz és csak lézengett. Egyiküket sem mondom barátomnak (bizalmatlan vagyok stb.) és nem tudom mit írjak, ha KÖTELEZŐ mindenhova legalább 1 nevet írnom. Hazudni nem akarok, és ha őszintén tölteném ki akkor kb. mindet kihagynám. (+Volt egy önértékelő teszt, aminek az eredménye szerint enyhe depresszióm van [Nem hiszek a tesztben, mert adott séma alapján működik és utánna olvastam, ahol az volt, hogy mindenkinél másak a tünetek.], így a tanárok ugranak minden komorabb pillanatomban, ezáltal főleg nem tudom mihez kezdjek.)

2017. nov. 27. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért 14 évesek vagy afelett vagytok. Ha anonímen kell, írd be oda ahova gondolod, hogy "ebben az osztályból nincs olyan kapcsolatom, hogy velük menjek síelni" például. De ennek nincs értelme, mert csak uszítás lesz ebből. Milyen suliba jársz, és mi kapcsán csinálnak ebből diagrammot?
2017. nov. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

töltsd ki úgy, ahogy elvárják, és nyugtod lesz.. semmit nem változtat az életeden, ne is foglalkozz vele..

néha vannak az életben ilyen felesleges körök, amiket a békesség kedvéért megtesz az ember...


vagy legjobb barátodnak írj be egy olyat, akivel soha nem is beszélsz, mert kb ugyanolyan jó barátod mint bárki más


ne izgulj rajta

2017. nov. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1# Pont az a bajom, hogy nem anoním. Akkor nyugodtan beírtam volna bármit, de így nagyon nem tudok. Most 16 vagyok és ebben az évben lettem gimis. Azért csinálják, hogy megnézzék, hogy alakul a közösség.
2017. nov. 27. 17:55
 4/4 A kérdező kommentje:
2# Gondoltam erre is, csak kinézem pár tanárból, hogy megnézzék tényleg barátok vagyunk e. Mellé az osztályban 46-an vagyunk csoportbontásokban, így van olyan osztálytársam, akivel csak összevont órákon találkozok pl. ofő, ének, tesi
2017. nov. 27. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!