Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Normális ha ez rosszul esik,...

Normális ha ez rosszul esik, vagy csak hisztizek?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden, érthetően. 14 éves lány vagyok, lehet, hogy a továbbiakban ez fontos lesz. (Magamat a továbbiakban Zoéként fogom említeni, mert név nélkül érthetetlen lenne)

4 lánnyal vagyok nagyon jóban az osztályban, velük beszélgetek szünetben, sulin kívül stb. Szóval értitek, barátok vagyunk így 5-en.

Másoktól már hallottam vissza, hogy a többi lány úgy beszél rólunk, hogy mi mekkora lúzerek vagyunk, kivéve az egyik lányt közülünk(ő most legyen Liza).

Na most ez a viselkedésükön is meglátszik. Hogy pár példát említsek:

megyünk a terembe, szembe jön egy fiú osztálytársunk meg egy lány. Fiú: Szia Liza. Lány: Szia Liza... *kis tétovázás* Szia Zoé.

Az egyik fiú haverjuk ezt minden alkalommal eljátsza, mikor találkozunk vele. Mindegy, hogy én meg Liza vagyunk ott, vagy mind az öten, ő mindig így „köszön”: Szia Liza. Mikor csak én vagyok ott általában semmi, vagy nagy ritkán, hogy hol van Liza.

Egy másik fiú, akinek elvileg semmi baja velem, mikor lát minket pl reggel odajön LÁTJA, hogy ott ülök a padban Liza mellett és Szia Liza, majd megöleli. Rámnéz és elmegy. Ez most így mi?! Nem várom, hogy ölelgessen, dehogy, de legalabb egy csát, vagy valamit könyörgöm..

A lányok a kedvenceim. Kijövünk a boltból ott áll egy lány osztálytársunk, meg egy fiú és így rohan oda „jajj szia Liza, gyere már hallod..” megfogja a kezét és elhúzza. Liza megy vele. Én meg egyedül állok az utcán, mint egy hülye. :D

Egy másik lány. Látja, hogy beszélgetek Lizával, felé vagyok fordulva elre odajön, beáll elém, elkezd beszélni hozzá, meg megöleli stb. A MONDATOM KÖZEPÉN.

Ha beszélek Lizával odahívják csak így, kit érdekel, hogy ott vagyok. :D

Liza már szólt is az egyik fiúnak, mikor látta, hogy rosszil esik, hogy őt megöleli nekem meg egy csát nem tud odab.szni. (Már elnézést, de felidegesít...)

Ezeket mind olyan emberek teszik, akikkel azt hittem kijövök úgy-ahogy, nincs velem bajuk.

Már többször szóltam ez ügyben Lizának, mondta is, hogy ő se érti miért csinálják, elvileg nincs velem bajuk, stb. Azt mondta majd nem köszön vissza, de mondtam, hogy dehogynem, miattam ne menjen tönkre a jó kapcsolata másokkal..


De nagyon, NAGYON rosszul esik.. szerintetek jogosan, vagy csak hisztizek?


2017. nov. 27. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
28%

Képzeld el hogy megyek az utcán, és én idegeskedek az miatt amiért nekem nem köszönnek az emberek.

Szóval az a bajom, hogy nem csinálja más azt amit elvárnék tőle, nem lépnek velem kapcsolatba.

Ezt csinálod, tehát értelmetlen az idegeskedésed.

Ők annak köszönnek akinek akarnak.

És nem ők azok, akik Lizát elveszik tőled, hanem Liza megy velük. A barátnődet kéne hibáztatnod amiért leszarja hogy egyedül maradsz és engedi hogy elráncigáljanak tőle.


Akármennyire is tűnik unfairnak, bunkóknak, nem tettek semmi rosszat, csupán nem akarnak veled kapcsolatba lépni.

Te is csináld ugyanezt velük.

2017. nov. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet neked kellene próbálkozni egy sziával hátha utána már ők is kezdeményeznének. Aztán ha ez nem válik be szard le, hogy köszön e vagy nem.(mondjuk én már tuti beszóltam volna,hogy neked is szia vagy hasonló) Próbálj te is barátkozni beszélgetést kezdeményezni (teljesen egyszerű témával)ettől barátságosnak tűnsz és be avatnak téged is.Próbálkozni ér! :)
2017. nov. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es az akit már 8 éve minden nap látsz és az aki csak elmegy melletted az utcán.. nos azt ne vegyük már egy kalap alá. :)
2017. nov. 27. 18:47
 4/10 A kérdező kommentje:

1-es még annyit, hogy a „nem akarnak veled kapcsolatba lépni” és az, hogy a mondatom közepén beáll elém és elkezdi Lizát ölelgetni az megint nem ugyanaz. :DD


(Ennyire nem tudod összevetni a dolgok súlyát?)

2017. nov. 27. 18:52
 5/10 A kérdező kommentje:

Ma megkérdeztem tőlük van-e valami bajuk velem, erre megkaptam, hogy milyen ronda vagyok, hosszan, részletezve + ki lettem röhögve.

Hazajöttem és azóta csak sírok.

2017. nov. 28. 14:19
 6/10 anonim ***** válasza:

Valaszolok, faradozok a hisztiddel, erre meg te provokalsz engem, ugy h ertelmezni se tudtad amit irtam.

Ne csodalkozz ha depresszioba merulsz es senki nem fog neked segiteni.

2017. nov. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Figyelj! Azok a hulye gyerekekkel nem kell foglalkozni! Kérd meg Lizát, hogy próbáljon kiálni meleted és álítsa le őket, mert nem normálisak. (Bárcsak ott lehetnék, mert biztos, hogy orrba vágnám őket)
2017. nov. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6-os nem teszel nekem szivességet azzal, hogy válaszolsz.

Szóval a továbbiakban megkérlek ne tedd. :)

2017. nov. 29. 15:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod értelmezni amit írok, és még hisztizel is ok nélkül még a válaszaimon is, képes vagy még a segítő választ is beszólásnak nézni.
2017. nov. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Tudtam értelmeezni.

Nem beszólásnak néztem, csak nem értek egyet és nem a legboldogabb hangulatomban válaszolok.

2017. nov. 29. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!