Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az énektanár mit ért ezalatt?

Az énektanár mit ért ezalatt?

Figyelt kérdés

A hangom fedett. Mi ez? Mire gondoljak? Énekelek egyébként, sok versenyt megnyertem, de nem értem mit ért ezalatt.

Nem tudtam megkérdezni erről, és legközelebb 2 hét múlva fogok vele találkozni.


2017. nov. 27. 19:44
 1/2 anonim válasza:

Ő fogja tudni megmondani a pontos választ, nekem három dolog jutott eszembe:

1. Nem nyitsz felfelé, ezért "fedett" (amikor a lágyszájpad nincs megemelve kellően, ezért akár alacsony is lehet)

2. Amikor hártyás érzete van az embernek, mintha "fedve" lenne egy réteggel a hang, és picit levegős.

3. Ez aközben jutott eszembe, miközben írtam, erre gondolok a legkevésbé, de esetleg "fedett", mint megfelelően alátámasztott, tehát jó a levegőtechnikád. De ezt gondolnám legkevésbé.


Szerintem ez egy kritika lehet, ami a fejlődésedet segíti, sokan akkor fogalmaznak felhősen, ha nehezen mondják meg a kritikát. Vagy annyira benne van a szakmai nyelvbe, hogy elfelejti megmagyarázni, és nem volt célja homályosan fogalmazni.


Viszont ezek csak az én asszociációim. Nem biztos, hogy igazam van.

2017. nov. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon, nagyon szépen köszönöm! :)

A 2. lehet a probléma, már többször hallottam, hogy levegõsen énekelek.

2017. nov. 28. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!