Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Érdemes/muszáj elmondanom az...

Érdemes/muszáj elmondanom az osztályfőnökömnek hogy rosszindulatú daganatom van? (a barátaimnak biztosan nem fogom)

Figyelt kérdés
2017. nov. 29. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Ha a barátaidnak nem, akkor az osztályfőnöknek miért?

Mit szeretnél elérni vele?

2017. nov. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Nem látom értelmét, hogy elmond, de a te döntésed.
2017. nov. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Mikor a kórházi kezelések miatt sokat hiányzol akkor valószínűleg ki fog derülni, mert ha te nem is, de a szüleid valószínűleg közölni fogják az iskolával és a legközelebbi barátaid is rájönnek előbb utóbb.

És szerintem egy komoly betegség alatt ez a legkevésbé fontos dolog ... ezen ne stesszelj.

Mielőbbi gyógyulást!

2017. nov. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is a hiányzások miatt gondoltam mert meg kell tudnia hol vagyok, aligha el tudom ezt hallgatni. A barátaim pedig nem fogják megtudni nem szeretném hogy e miatt máshogy viselkedjenek velem.
2017. nov. 29. 15:48
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
A barát, attól igazi barát, hogy a nehézségben melletted áll. Biztos segíteni fognak Neked, amiben tudnak. Egy jó osztályfőnökre ugyanez vonatkozik. Részint megértő lesz, másrészt olyan segédanyagokat is odaad, ami a könyvben esetleg nincs benn, de hiányzás esetén sokat segít. Mielőbbi teljes felépülést kívánok.
2017. nov. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az Of. a hianyzasok mertekenek tisztazasa erdekeben valoszinu erintkezesbe fog lepni a szuleiddel, ha ugy latja. Ha elmultal 18, akkor meg hozzad fog fordulni. Nem szukseges, hogy te korabban magyarazkodj.

Jobbulast: egy sorstars.

2017. nov. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A szüleid után az Of. -höz kell, hogy bizalmd legyen. Ő ezer százalék, hogy empatikus és mindenben támogat amiben szükséges. Hülyeség Őt a bizalmadból kizárnod.
2017. dec. 1. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Csomorkány ***** válasza:
68%

Abszolút jogod van a magad ritmusában elmondani a környezetednek, de számolj azzal, hogy a kezelések miatt mindenki tudni fogja. Emiatt azoknak, akik adminisztrálják az életedet, pl. az osztályfőnöködnek talán egyszerűbb az elején elmondani.


Ha Isten kegyelméből a gyógyulás felé haladsz, akkor számíts új barátokra is a sorstársak között!


Ha romlana a helyzet, akkor keress barátságot a megfeszített Krisztussal. Imádkozom érted.

2017. dec. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Wayet chase válasza:
Egyetértek azzal hogy nem szeretnéd hogy máshogy bánjanak veled. De ugyanakkor lehet jobb lenne ha elmondanád mert lehet hogy tudnak lelkileg erősíteni támogatni és legfőképp szeretni. Nekem majdnem műtétem volt egy egyszerű szélgörcs miatt de a barátság gyógyító ereje átsegített a traumán. Tudom mit érzel mert át éltem. Csak abban bízom hogy helyesen döntesz és remélem meggyógyulsz. Jobbulást és légy boldog 😉😉😉
2017. dec. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Megkérdezhetem hány èves vagy?
2018. febr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!