Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondolnátok ez alapján...

Mit gondolnátok ez alapján róla? Szerintetek beképzelt?

Figyelt kérdés

Ami engem nagyon megdöbbentett,hogy ők egy vallásos család,és egy nagyon híres templomról van kint a falon egy kép,ahol már ők jártak,és afölött meg az ő tabló/ballagási képe. Ezáltal azt érzem,hogy ilyen alá-fölé rendeltség van,és magát fontosabbnak tartja,mint az egyházat,a vallást.

Szerintetek ez milyen viselkedés? Meg az úgy amblock,hogy saját magáról van kint kép a szobájában,konkrétan az ágya fölött,tehát ezzel kel-ezzel fekszik.


2017. dec. 3. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért zavar ez téged?
2017. dec. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Messzemenő következtetéseket levonni abból hogy kinek, milyen kép, hogy van a falon; elég érdekes mentalítás.
2017. dec. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te látsz bele olyat a szituációba, aminek az oksága nem felel meg a valóságnak. Valószínűleg egyszerű kompozíciós oka van a képek elrendezésének. Magadban gondold végig: Neked miért ez a negatívum tűnik fel elsőnek, miért nem az a pozitívum, hogy egyáltalán kitett egy képet arról a templomról?


"Meg az úgy amblock,hogy saját magáról van kint kép a szobájában,konkrétan az ágya fölött,tehát ezzel kel-ezzel fekszik."

És miért legyen ez szégyen? Elért valamit, aminek örül, egy ha jól tudom a Bibliában is úgy van, hogy szeresd felebarátodat, mint magadat(!).

Te is szereted magadat, máskülönben nem állítanád fel vele szemben ezt az erkölcsi mércét.

2017. dec. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen értem, hogy miért ne lehetne kint saját magáról kép, a szobája falán. Nem olyan egyedi eset ez és nem is elítélendő.
2017. dec. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
És, hogy egy templom képe felett van a ballagási képe? Ebbe szerintem, csak te látsz bele alá- fölé rendeltséget.
2017. dec. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen értem, hogy miért ne lehetne kint saját magáról kép, a szobája falán. Nem olyan egyedi eset ez és nem is elítélendő.
2017. dec. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha őt megkérdeznéd erről, valószínűleg nem is értené a kérdést...
2017. dec. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Normálisnak gondolod magad?
2017. dec. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy vallásos valaki, nem kell mindennek az ő életében a templomokról, és a bibliáról szólnia. Még egy kérdés: Ha te ennyire vallásos lennél, minden képet, ami rólad szól és büszke vagy rá, leszednél?
2017. dec. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!