Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek lehetséges? Úgy...

Szerintetek lehetséges? Úgy félek!

Figyelt kérdés

Bocs,ha hosszú lesz...

Nemrég váltottam iskolát.

Volt ott egy fiú,nevezzük most Bélának.Béla nem tetszik nekem,viszont felfedeztem közöttünk hasonló tulajdonságokat,ezért szeretném,ha barátok lennék.

Nekem nem olyan jók a szociális kézségeim.

Ebéd után(menzások vagyunk),közölte,hogy lefagyott a keze,én meg viccből meg akartam bökni.Erre ő elrántotta a kezét,én meg nevettem.

Féluton a busz felé menet visszafordultam,és megkérdeztem tőle,hogy milyen a lefagyott kéz fogása,milyen érzés lefagyott kézzel...stb.

Erre Béla feje felé emelt egy hógolyót,és valami olyasmit mondott,hogy menjek el.Én nevetve elmentem.Eddig is visszahallottam már,hogy azt hiszi tetszik nekem.Félek,hogy a fiúbarátainak vagy valaki másnak elmondja,ők meg azt a következtetést fogják levonni,hogy megakartam fogni a kezét,vagy r××××c vagyok vagy valami ilyesmit.Szorongásos gondjai is vannak?

Szerintetek van alapja a félelmeimnek?



2017. dec. 5. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
szerintem hülye vagy.
2017. dec. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat,elírtam,nekem vannak szorongásos gondjai.

1.válaszoló ,bővebben kifejtenéd véleményed?

2017. dec. 5. 13:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

túlpörögsz totál felesleges dolgokon. Nyugodjál meg.

Ha egy fiúval folyamatosan keresed a fizikai kontaktust, nevetgélsz, akkor természetesen félreértheti, ez a te hibád.

Bár az általad leírtakból nem az jön le, hogy Bélánk nagyon élvezi ezeket a dolgokat, de lehet csak rosszul fogalmazol.

Ergo, ha attól félsz, hogy itt bárki is leakar r_bancozni, ne aggódj, nem fog. De ha sokat taperolod a Bélát, csak magadnak köszönheted, ha ezt félreérti.

2017. dec. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első az a Frappáns Válaszok Nagymestere? :D ("Idefigyelj, bohóc, van neked egy frappáns válaszom...":D)


Na jó, bocsi, viccet félretéve szerintem mondd meg neki konkrétan, hogy szerelmi téren nem akarsz tőle semmit, viszont nagyon szívesen barátkoznál vele, nagyon szeretnéd, hogyha barátok lennétek, mert felfedezted közös tulajdonságaitokat, és szerinted tök jól kijönnétek egymással, és megértenétek egymást.

2017. dec. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2017. dec. 5. 20:45
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

"1.válaszoló ,bővebben kifejtenéd véleményed?"


1.válaszoló nem reagált, így megteszem helyette én;

Szerintem nagyon hülye vagy.

2017. dec. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Miquel nevű felhasználó válasza:


"1.válaszoló ,bővebben kifejtenéd véleményed?"


1.válaszoló nem reagált, így megteszem helyette én;

Szerintem nagyon hülye vagy."


első válaszoló reagált, hisz ő a harmadik válaszoló is te nagyon gyökér.

2017. dec. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!