Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanáromnak ajándék karácsonyra?

Tanáromnak ajándék karácsonyra?

Figyelt kérdés
Ugyan az osztály vesz közösen neki ajándékot, de megszeretném az angol tanárom külön ajándékozni aki másfél éve tanít, nagyon megszerettem. Félre értés ne essék, lány vagyok és a tanárom is 2-3 gyerekes anyuka..szóval szerintetek ez nyalás lenne? És tudnátok, pár ötletet adni, hogy mit vegyek neki?

2017. dec. 6. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy nyalás! Szerintem tök aranyos! Én az enyémnek egy bögrét adtam amire rá volt írva hogy “best teacher” vagy “ #1 teacher “ már nem emlékszem pontosan
2017. dec. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Esetleg egy karácsonyi képeslap amit saját kézzel készítesz,beleírhatod angolul h kellemes ünnepeket kívánsz. Mellé egy illatgyertya vagy valami bonbon. Szerintem ez is jó ötlet lehet de a bögre is.
2017. dec. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!