Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A ti iskolátokban vannak...

A ti iskolátokban vannak nagyon furcsa emberek? Ha vannak akkor mit csinálnak ami miatt furcsának tartják őket?

Figyelt kérdés
2017. dec. 9. 11:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Diákok közül úgy gondolom
2017. dec. 9. 11:00
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem engem is furcsának tartanak, de csupán azért, mert általában egy nap alig szólalok meg.
2017. dec. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk van egy autista gyerek, aki mindig úgy rohan, mint a Narutoban az emberek xD Amikor valamilyen ünnepség van, ezt a gyereket sosem állítják oda az osztályához, hanem mindig ott ül az igazgató és a többi tanár háta mögött, akik beszélnek az ünnepségen.

Valamint van egy lány, aki mindig úgy megy be a wc-be, hogy a hátán is ott a táskája és amikor lehúzza a wc-t, kiront az ajtón és elrohan, még a kezét se mossa meg D:

Meg van egy csaj, aki úgy néz ki, mint egy fiú és olyan a hangja is.

2017. dec. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
#4 akkor miből gondolod, hogy egy lány? Vendégeskedtél már a bugyijában?
2017. dec. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Van egy évfolyamtársam, aki mindenkinek tudja a születési dátumát, tökéletesen lemásolja a tanárok aláírását, mindenkinek ad valami becenevet, tanároknak, diákoknak, takarítóknak egyaránt, és úgy szólítja őket. Idegesítő gyerek amúgy, mert állandóan beszél valami random témáról, meg egyszer vele volt összevont órám, a tanár nem jött, nem is helyettesítették, a gyerek meg előadást tartott a horoszkópokról.


Vannak még furcsaságai, a körmeit mindig kifesti hibajavítóval, és véresre, hegesre karmolja magát állandóan. Egyszer kimászott a tetőre, és le akart onnan ugrani, ezért pszichiátrián is volt 2 hónapot.


Bukásra áll több tantárgyból, mert nem érdekli egyik sem, de egyébként nagyon okos, a memóriája nagyon durván jó, és a tanárok szerint is egy zseni, mert ha mégis odafigyel, akkor nagyon jókat mond, meg mindent tud, de pl. dogákat csak összefirkálja, nem ír semmit.


Hetente szoktam vele beszélgetni, és amúgy így teljesen normális embernek tűnik, csak akkor kattan be, ha senki nem foglalkozik vele, így kettesben beszélgetve teljesen más. Bármiről tud beszélgetni.

2017. dec. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%

1)Van egy fiú az osztályunkban,aki csak lila tollal hajlandó írni.Am egy kicsit gyépés is,mert egy 12 évesnek néz ki,a hangja meg mint egy 5 évesé.

2)Egy leszbikus lány-fiú szerzet,akit már egyszer kicsaptak a suliból,mert egy fiú táskáját kidobta a harmadikról,de most valamiért megint visszavették.

3)Egy idegesítő kocka csaj,aki mindenen stresszel,még a lepkefingtól is összeszarná magát.

4)Én,aki soha nem beszél.

2017. dec. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

5-öske: Talán onnan, hogy tudom a nevét? És onnan, hogy a lány mosdóba, illetve a lány öltözőbe jár?

Amúgy én is lány vagyok, szóval fura lett volna, ha a te paraszt megfogalmazásoddal "vendégeskedtem volna a bugyijában".

2017. dec. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

6: az ismerősöd nagyon szimpatikus nekem ! Bárcsak ismernék valaki hozzá hasonlót.


25f

2017. dec. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!