Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerelmes lettem a tanáromba!...

Szerelmes lettem a tanáromba! Van esetleg valakinek tapasztalata? 17L

Figyelt kérdés

Sok ilyen kérdést láttam már, de együk sem olyan, mint amilyen az én helyzetem.

Szóval nem rég kerültem az iskolába és nagyon megtetszett a tanárom (férfi) és nem tudom, hogy mit csináljak. Vannak pletykák, hogy kavar a diákjaival, és az igazság az, hogy nagyon helyes, szóval nagyon sok diáknak “tetszik”.. nem tudok emiatt aludni, folyton Ő jár a fejemben. Valaki esetleg tud valamit, mit csináljak, történt valakivel ilyen?



2017. dec. 11. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem akarsz neki rosszat akkor hagyd békén! Őt igen keményen megbüntetnék ha a kiskorú diákjával kavarna!
2017. dec. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Szegény fickónak nem lehet könnyű ennyi szerelmes csitrivel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2017. dec. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Lecsengtek az öngyilkosos kérdések, erre itt vannak a tanárra masztizós baromságok...
2017. dec. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Fú, és még mennyi mindenkibe fogsz "beleszeretni" életed folyamán... a pszichológusodba, a fogorvosodba, de még a nőgyógyászodba is... és tudod miért? Mert te mindenkibe beleszeretsz, aki feletted áll, aki "jót tesz" veled. Amit érzel, az nem szerelem. Inkább rajongásnak nevezném. Felejtsd el a tanárodat, ha jót akarsz neki, és magadnak is.
2017. dec. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Úgy látszik mindenki félreértett. Én nem szeretnék vele semmilyen testi kapcsolatot, vagy olyat, amiért kirúghatnák! Csak azt érzem, hogy szerelmes vagyok, és érdekelt hátha valaki jár/járt-e ebben a cipőben. Nem írtam egy szóval sem hogy ilyen kapcsolatot szeretnék vele létesíteni, elnézést ha ez valakinek nem volt elég egyértelmű.
2017. dec. 11. 17:19
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is volt ilyenben részem hogy a tanáromon gondolkodtam és nem tudtam aludni.

Én úgy csináltam hogy magamba mondogattam szavakat amik nem vele kapcsolatosak és arra próbáltam koncentrálni és mondjuk elgondolkozol hogy a következő napod milyen lesz, tehát próbálod megálmodni.Valamivel el kell,terelned róla a figyelmed.

Szabadidődben pedig foglald el magad valamivel amitől nem gondolsz a tanárodra.

Ha ragaszkodsz hozzá akkor azt tudom ajánlani hogy ismerkedj először barátként.Egy idő után érezni fogod azt hogy eltudod engedni és készen állsz arra hogy keress magadnak másik fiút ezért jó ha ismerkedsz (nem csak barátilag).Ha már sokat ismerkedtél akkor biztosan lesz olyan fiú aki majd megtetszik neked.De semmiképpen ne próbáld összehasonlítani a tanárod tulajdonságaival.

Ez időigényes folyamat, de én ezzel szerettem ki a tanáromból.

2017. dec. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Majd elmúlik. :-) Egyébként meg elterelheted a figyelmedet tanulással, jön az érettségi, nem ártana 1-2 nyelvvizsga, ha tovább akarsz tanulni, készülj fel a későbbi felvételire...
2017. dec. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%

Veszélyes játék - engem pont ilyen helyzet miatt rúgtak ki középsuliból...

Vicces sztori, én mint diák, szerelmes voltam egy lány osztálytársamba, és persze a tanárunk is szerelmes lett belé... Azt azért tudni kell, hogy civilizált ember vagyok, de kemény környéken nőttem fel, szóval nem vagyok az a feladom típus - sejtheted, hogy hamar eldurvult a helyzet a kezdeti először csak elültetés a lány mellől, aztán a jegyeim, magatartásom indokolatlan lerontása, aztán amikor a tanár rámcsapta a teremajtót és kirúgtam a zsanért az ajtófélfából...

Végül egy osztálykiránduláson ittam (így 19 évesen, mint aznap minden osztálytársam), és ez elég indok is volt arra, hogy kirúgjanak - de nem zavar (érettségi után marhára nem érdekelt a szakma), és fogunk mi még a holdfényben sétálni :)

2017. dec. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó kettő kommentelőnek, remélem sikerül valahogy elfelejteni..
2017. dec. 11. 20:48
 10/11 kinekaneveez válasza:
26%

szia én is ebbe a helyzetben vagyok.... nagyon rossz :/ és udja is.. sóval órájára sem fogok beülni :S

annyi hogy próbáld meg eelfelejteni :/ bármilyen nehéz lesz muszály.. még nem késő..

2017. dec. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!