Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, hogy végre...

Mit csináljak, hogy végre leszálljon rólam?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam,aki egyfolytában piszkál,fogdos,simogat,és ezt mindenki látja,de csak röhögnek rajta,viszont engem már nagyon idegesít,és ez amit ő csinál már nevezhető zaklatásnak.

Be akart rángatni a mosdóba,meg megpróbált rám mászni. Egyszerűen nem érti a nem szót,mindig velem akar jönni. Nem tudom mit csináljak hogy végre békén hagyjon,egyre ijesztőbbnek tartom a viselkedését.

22/N



2017. dec. 13. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy kib_szottnagy pofon. De komolyan. Ha úgy viselkedik egy felnőtt ember, (mert gondolom nagyságrendileg hozzád hasonló korú) mint egy begerjedt állat, azzal nem lehet értelmesen beszélni. Pofozd fel, mint egy éretlen rossz kisgyereket. Ebből ő a maga intelligenciájával annyit fog látni, hogy határozott vagy, és nem vagy hajlandó eltűrni ezt a viselkedést. És ezen a ponton erre van szükség.
2017. dec. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Jelentsd az igazgatonal.
2017. dec. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#3: Szerintem, nem a kukitól fél, inkább az erőszakos bunkóktól.
2017. dec. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy szólni kell tanárnak, igazgatónak, vagy egy jólirányzott tökönrúgás is megoldás lehet.
2017. dec. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!