Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy osztálytársam aki egy...

Van egy osztálytársam aki egy nagy Lúzer és szerelmes lett belém Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam és ő egy Lúzer az egész osztály utálja és csak én szoktam segíteni neki a leckében (csak ebédig van tanítás utána napközi és leckeírás) és én néha szoktam neki segíteni és persze belém szeretett :/ Mit tegyek? Hogyan szoktassam le őt magamról?
2017. dec. 16. 10:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
És most komolyan. Neked miért számít, hogy az egész osztály utálja? Attól még neked nem kell.
2017. dec. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell leszoktatni, csak nem kell bátorítani se. Továbbra is segíts neki, legfeljebb nem kell iskolán kívüli programokra elmenni vele. Hogy beléd szeretett, de nem kölcsönös, az az ő problémája, nem a tied. Egyébként mondta vagy honnan tudod?
2017. dec. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%

Már előre féltem a lányom az ilyen fogyatékos osztálytársaktól (nem csak a kérdezőre gondolok).

Bár nem hiszem ,hogy féltenem kellene. Szerencsére talpraesett és megvédi magát,már most.

2017. dec. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%
Utolsó akkor a te lányod is egy agresszív csöves.
2017. dec. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Rázd le véglegesen, te is viselkedj úgy vele mint mindenki más, ha mindenki utálja annak oka van és ha te ennek ellenére haverkodsz vele az nem jó, téged is utálni fog mindenki egy idő után.
2017. dec. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Istenem, de gonosz emberek vagytok! Aztán majd ne csodálkozzatok, ha a világ is ilyen lesz veletek!
2017. dec. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%

4es. Csöves a drága anyád.

Azért mert megvédi magát ,kiáll magáért és ha ugy van viszaüt miért agresziv.?

Idióta.

2017. dec. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

#7

Fogyatékos osztálytársak? És ha a lányod lesz a zaklató? Neveléshez látom nincs semmi tapasztalatod! És arra neveled, hogy üssön? Milyen elcseszett világban élünk?

2017. dec. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%
Te menő vagy, úgyhogy tudod lúzerteleníteni! Egy lúzer és egy menő együtt átlagosak lesznek.
2017. dec. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%

Megértem, hogy pillanatnyilag nem menő, de te sem vagy az. Érted?


Hadd magyarázzam meg. Oroszország/Syberia

Farkasok.


A menő a falkavezér, de nem demokratikus szavazás eredménye, és nemcsak az erő dönti el, sokkal összetettebb a dolog: megjelenés.


Egy omega szuka, nem menő a falkában, de a falkavezér (mert ő menő) dönthet úgy, hogy párja lesz (kicsinyek anyja) esetleg dajka (az sem rossz,sőt) és akkor második rangú helyen (béta) foglal helyett, és ezt senki sem kérdőjelezheti meg.

Onnantól kezdve tisztelniük kell a többieknek az Alfa farkas választottját.


Te is lúzer vagy, ezt tartsd a fejedben.

2017. dec. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!