Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha néhány...

Mit csináljak ha néhány osztálytársam kibeszél? 14f

Figyelt kérdés
Van egy fiu csoport az osztályban, akik engem valamiért nem bírnak..Ebből a csoportból még régebben (6-ba) 2 ember csúfolt is, de már abbahagyták..Mindig csak rólam beszélnek.(4 ember)Nem vagyok jó tanuló, nem sportolok jól, nemtudom hogy emiatt van-e, vagy csak uanlams az életük és valakiről muszáj beszélni.Most mit tegyek?Ne foglalkozzak velük?Illetve szerintetek miért csinálják?
2017. dec. 17. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld megérteni, hogy miért bántanak. Ne úgy, hogy magadban keresed a hibát. Ha Te nem bántod őket, akkor bennünk van a gond.
2017. dec. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy érted?szerinted mi bennük a gond?
2017. dec. 17. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz velük.

Tégy úgy mintha nem tudnál róla, ne foglalkozz velük.

Régi osztályomban is volt olyan hogy aki kiment a teremből azt kibeszélték majd mikor bent volt jópofiztak vele.

Biztos vagyok abban hogy engem is kibeszéltek valami miatt, de nem érdekelt.Nem foglalkoztam ilyen emberekkel... Nekem volt jobb dolgom minthogy azon agyaljak ki mikor beszél ki és hogy ezzel foglalkozzak.Úgyis csak ők lesznek idegesek, meg gyávák, hogy nem merik a szemedbe mondani a bajukat.

Egyébként ezzel tényleg nem szabad foglalkozni, elmész mellettük és ennyi, nem kell hozzájuk szólni vagy idegeskedni rajtuk.

Majd megunják és rájönnek hogy ez az ő bajuk.

2017. dec. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sztem se foglalkozz velük,legyél a saját társaságodba és érezd velük jól magad, ők meg legyenek boldogok a saját életükkel
2017. dec. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!