Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A volt iskolámba felvettek...

A volt iskolámba felvettek rendszergazdának. Ballagás után nem mondták, hogy tegezzük őket. Most munkába állásnál magázzam azokat, akik tanítottak engem (ők tegeznek engem)? Az újakat meg tegezzem, ha ők is tegeznek?

Figyelt kérdés
2017. dec. 17. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy fel fogják ajánlani a tegeződést, de első lépésben magázd őket.
2017. dec. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha felajánlják, akkor tegezd őket, de addig magázd.
2017. dec. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is melóztam a volt sulimban, érdekes feelingje van, akik tanítottak azokat magáztam, akik nem, azok felajánlották a tegeződést. Bár valahogy nem ajánlom, hogy abban a suliban dolgozz bármit is ahol tanultál, kivéve ha jóban voltál a tanáraiddal.
2018. febr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én bunkó dolognak tartom hogy téged tegeznek.Gyerekként oké,de azóta felnőttél és igenis kijár neked is a magázódás.Engem ha tegeznek,a 60évest is visszategezem.Az meg hogy ők tegeznek,te magázol, nekem nem férne bele.
2018. febr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!