Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért adtak ezért osztályfőnök...

Miért adtak ezért osztályfőnökit? Mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy gimnazista vagyok és alapjáraton csendes, kissé félénk, visszahúzódó gyerek vagyok.

Az osztálytársaim is így ismertek meg és én úgy éreztem, hogy a menők egy kicsit lenéznek.


Szerettem volna kivívni magamnak egy kis tiszteletet, ezért elkezdtem edzeni.


Múlt héten szerdán pedig az egyik menő, nagyszájú gyereket kihívtam boxolni ott helyben, a folyosón.

És így is történt, verekedtünk, ütöttük, rúgtuk egymást és közbe beszólogattunk egymásnak.

Mindenki minket nézett és szurkoltak nekünk.


Azonban a tanárok észrevették ezt és mindketten osztályfőnökit kaptunk, mondván hogy ez nem helyes viselkedés.


Komolyan baja egyikőnknek sem lett, de így már engem is tisztelnek és menő vagyok.


Ilyen az élet, ütni kell.


A tanárok miért avatkoznak bele az ilyenbe?



2017. dec. 30. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Azért, mert az egy rohadt iskola, nem pedig állatkert..
2017. dec. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Ez hülye. Akkor lenne baj , ha nem avatkoznának bele.
2017. dec. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Egyrészt a tanárok nem tudhatják, hogy ez egy úgymond "barátságos meccs" volt, másrészt ha csak véletlenül is komolyabb baja esik valamelyikőtöknek, azért az ő seggüg lesz szétrúgva. Járj el birkózi, vagy akármilyen küzdősportra, ott ezt szabályos keretek között csinálhatod.
2017. dec. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
87%
Ilyen emberekből lesz a börtöntöltelék. Ha neked olyan az élet, hogy ütnöd kell egy senki lesz belőled. Mert majd 18 fölöt nem osztályfönökit hanem felfüggesztettet fogsz kapni, és nem fogsz tudni munkát találni, lenéznek az emberek.
2017. dec. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Azt azért tudod, hogy aki edz, az nem verekszik?
2017. dec. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Idiota, meg szep, hogy beleavatkoznak.

Utni kell? Kis ostoba csira vagy.

2017. dec. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Ütni kell, de egy osztályfőnöki meg mellbe vág. Tudod én visszahúzódó gyerek voltam, de csak azért mert ha odáig fajultak a dolgok, hogy verekedés, akkor nem játszottam, két ilyen alkalom volt egyik srácnak két foga bánta a másiknak egy felrepedt szemöldök. Nem szeretek verekedni, csak vannak helyzetek mikor odáig fajulnak a dolgok, de ha tehetem elkerülöm. Szóval nem leszel attól menő mert verekedsz, az már egy elég rossz végkifejlet ha bunyora kerül a sor.
2017. dec. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Azt hiszed ettől menő vagy?.
2017. dec. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Szánalmas vagy, nem menő. Mint egy állat, nekimész egy másik embernek, hogy bizonyítsd hogy vagy valaki. Ezzel bizonyítod, hogy egy utolsó senki vagy, akinek szüksége van rá hogy mást bántson ahhoz, hogy férfinak érezze magát. Nem vagy emberek közé való.
2017. dec. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%
Eléggé nagy meg gondolatlan cselekvés volt részedről , viselkedni kell az iskolában.
2018. jan. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!