Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most mellem akart ulni? 14f

Most mellem akart ulni? 14f

Figyelt kérdés
Ma a suliban az egyik oran a tanarunk azt mondta hogy uljunk oda ahol ugy erezzuk hogy figyelni tudunk.Es mindenki felallt meg stb..es en is felalltam es az egyik lany a padom masik reszere rakta a cuccat,es ram nezett mikozbe az osztalyfonokunk mondta hogy uljjnk oda ahol tudunk figyelni.Most mellem akart ulni vagy csak veletlen rakta pont a padomra?Egyb. Ott maradtam.
2018. jan. 5. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért ez elég fura véletlen lenne.Lehet,hogy bejössz neki
2018. jan. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ott tud figyelni,ergo Te nem biztos hogy érdekled és nem beszélgetne hanem csak stréber.

Vagy a kettes verzió,reméljük tetszel neki ;)

2018. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Csak azert ult oda mert melletted tud figyelni mivel gondolom nem fog veled oran beszelni
2018. jan. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahogy érzed. Ha csendes vagy, akkor melletted tud figyelni. Nem jössz be neki.

Ha szoktál néha beszélni vele, jóba vagytok, akkor lehetséges.

2018. jan. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
joban vagyunk egymassal
2018. jan. 7. 16:47
 6/6 Madri00 válasza:

Szerintem ezzel próbál meg közelebb kerülni hozzád, ha neked is bejön akkor kezdeményezz te mert ő lehet nem fog mert arra vár hogy te tedd meg(persze ne óràn, akkor figyeljetek), de mondjuk órák után esetleg szünetekbe, ha már úgyis jóba vagytok.

Én drukkolok!

2018. jan. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!