Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az egyik tanáromnak úgy...

Az egyik tanáromnak úgy érzem, hogy hátsó szándékai vannak velem kapcsolatban! Miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés

Erről a tanárról azt lehet tudni,hogy a végzős osztályoknál nagyon sok lánynak csapja a szelet,persze azért viszonylag normális körülmények között,sokszor megbámulja a lányokat,csakhogy én még csak 9.-es vagyok,és velem is pontosan ugyan ezt csinálja. Az osztályból más lánnyal nem csinálja ezt,és azt még sosem hallottam,hogy velem egykorú lányokkal csinálná ezt,mindig csak az idősebbekkel.

De csak hogy néhány példával támasszam alá a mondanivalómat: Egytől egyig mindenkit feleltetett az osztályból,engem kivéve,dolgozatoknál akár 3 pont mínusszal is megadja a jobb jegyet,órán rengetegszer rajtam felejti a szemét,mosolyog,kacsintgat rám.

Illetve van egy ped asszisztens,akivel jó viszonyt ápolok,és neki el mertem mondani ezt,és ő azt mondta,hogy lehet,hogy velem azért viselkedik így,mert én elutasító vagyok a tanárral,és ettől csak még jobban akar. Szerintetek lehet ráció,abban,amit Ő mondott?

Illetve mit gondoltok,mit akar elérni ezzel a viselkedéssel? És miért pont velem teszi ezt? :(


2018. jan. 5. 19:28
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

*rajtam felejti a tekintetét

Elnézést,kicsit elírtam magam.

2018. jan. 5. 19:30
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez előfordulhat . Akkor ha lát fickókkal vagy faterod bekísér vissza fog ebből . De bármilyen helyzetbe ha 4szemközt akar valamit távozz és vedd fel vidire . Balhé fenyegetés esetén mindenkit riassz . Van elég havashenrik mindenhol .
2018. jan. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kérj felnőttektől segítséget.
2018. jan. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem higgadj le és mérd fel a helyhetet elfogultságtól és panda effektustól mentesen. By keni


Lehet te vagy a kedvence és szimpatikus vagy neki. Ez nem azt jelenti, hogy biztos szexuális irányú az érdeklődése feléd.

2018. jan. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt hasonló tanár, aki folyton a lányok dekoltázsán felejtette a szemét, és mindig volt valami kétértelmű megjegyzése a lányoknak (pl. hogy eltudja képzelni őket egy jakuzziban, stb...)

Tudom, hogy ez egy nyomasztó és kellemetlen dolog, de sajnos sok mindent nem lehet tenni, hiszen ha nincs konkrét bizonyítékod addig az igazgató, meg a többi tanár azt fogja hinni, hogy csak tönkre akarod tenni a jó hírnevét szórakozásból.


Persze a szüleidet feltétlenül avasd be a dologba, akik a te pártodat fogják, és esetleg elbeszélgethetnek a tanárral.

2018. jan. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
Jajj, most tetszel egy tanárodnak... Ez egészséges, természetes dolog. Minden felnőtt férfinek tetszik a ,,friss hús". Aki nemleges választ ad és tagad, az meleg.
2018. jan. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
#6 Akkor kasztrálás után lehessen csak egy férfi tanár, de ne a gyerekeknek kelljen rosszul érezni magát egy felnőtt kangörcse miatt..
2018. jan. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
#7 Mit kell ezt felfújni? Valamiért manapság már az is bűn, ha egy férfi megnéz egy fiatal lányt. Amíg nincs behatolás, addig mi a fenére megy ez a nagy feszengés?
2018. jan. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

#8 Oh, ha tudnád mennyi időt fordítottam arra, hogy az ilyen határeset pedofil deviánsoknak magyarázzam, hogy miért probléma, ha egy felnőtt ember, (akinek ebben az esetben hatalma is van a gyerek felett) fiatalkorúakra nyáladzik...

Ne nézelődj. Nem normális még kifejletlen gyerekekre izgulni, nem csak magad miatt, hanem azért, mert kényelmetlen helyzetbe hozod a másikat.

Ha az empátia legapróbb szikrája is hiányzik belőled, mint egy komplett pszichopatából, akkor képzeld el, hogy milyen érzés lenne, ha bezárnak a cellába 2, nálad kétszer nagyobb meleggel, akik folyton méregetnek, meg kacsintgatnak rád. Egy idő után csak elkapna a paranoia, meg a rossz érzés, nem? Még akkor is ha nincs behatolás.

2018. jan. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
#9 Te szimplán hülye vagy. Meg én csak 22 vagyok, álljunk már meg egy ásónyomra! De ha 30-40 leszek, akkor is tetszeni fognak a tizenéves lányok! Ezzel nincs semmi probléma!!! A példád meg egyenesen szar volt.
2018. jan. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!