Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez normális? Többi lent

Ez normális? Többi lent

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem egy tanáromat sajnos hetente 3szor van vele oram csak... Neha ugy erzem mar szerelmes vagyok belé de igazábol csak szeretem. De sajnos neki én túl sokat nem jelentek illetve kulonosenben nem utal de nem is szeret tudom fura de valahogy nem alakulhatna ki barátság? Egyebkent eleg fiatal norol van szó 28eves kb 17/L

2018. jan. 5. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Lezbi hajlam?
2018. jan. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem.. szerintem csak eléggé kötődök hozzá
2018. jan. 5. 21:06
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
Hát,hogy őszinte legyek,szerintem ez nem normális. Ő sosem hiszem,hogy tudna rád egy diáknál többként tekinteni. Még ha nem is nagy a korkülönbség szerintem hanyagold. Majd idővel elfelejted.
2018. jan. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bubuka508 ***** válasza:
90%
Nem is tekinthet rád másképp, csak mint diákra, mert különben az az állásába kerülhetne. De szerintem te sem vagy tisztában az érzéseiddel. Lehet, hogy csak összekevered a rajongást azzal, hogy szimpatikus neked. De ne éld bele magad ebbe, ez tényleg nem vezetne normális irányba, ha hagyod elfajulni, inkább a társaiddal légy jóban.
2018. jan. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

Ne legyetek már ilyen negatívak gyerekek. :)

Ezek szerint még egyikőtök sem volt hasonló helyzetben.

Létezik ez a fajta rajongás: amikir olyan emberrel találkozunk aki nagyon szimpatikus, de a korkülönbseg miatt, illetve a "rangbéli" különbségek miatt nem alakulhat ki rendes barátság.

Nekem is volt ilyen tanárnőm, és nagyjából ugyanígy voltam vele mint te. Sokan nem szerették, én mindig megvédtem, erre megkaptam, hogy "szerelmes vagy belé vagy mi a bajom".

Az emberek többsége úgy vettem észre nem tudja átérezni mit jelent az hogy valaki emberileg vagy intellektuálisan vonz, mert érdekes, kedves ember.


Én is nagyon szomorú voltam az utolsó évben, hogy talán nem láthatom többet, órak után ha úgy alakult mindig jól elbeszélgettünk. Vegül úgy alakult, hogy néha vissza szoktam járni a volt suliba évente 1szer-2szer, és olyankor mindig bemegyek hozzá beszélgetni.

A nagy rajongás most már inkább jó viszonnyá alakult, vagyis már nem kell annyira formáliskodni, mivel nem tanít, és nincs az, hogy megszólnak a többiek.

Azt nem mondanám hogy barátok vagyunk, mert csak az iskolában találkozunk és 30 évvel idősebb, de nagyon jóban vagyunk, aminek én nagyon örülök. :)


Valamint van egy másik tanárnő is, ugyan ebből az iskolából, aki a szakkört tartotta abból a tárgyból, amit jelenleg tanulok.

Vele kb annyi a korkülönbség mint köztetek.

Vele tényleg ilyen barátnős viszonyban vagyunk. Mikor tanított akkor még én igyekeztem tartani a formálisabb viszonyt, most viszont már együtt szoktunk "bulizni", filmezni, vagy összeülünk dumcsizni egy kávé mellett, meg ilyenek. :)


Érdekes, hogy vele sosem akartam jóban lenni, csak úgy összebarátkoztunk.

Mondjuk szerintem ilyen rajongós dologból egyenragú barátság nem igazán lehet, mindig megmarad példaképnek valahol.

De kialakulhat baráti viszony. :)


Ha szeretnél kérdezni, beszélgetni írj nyugodtan. :)

2018. jan. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!