Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez ok arra, hogy ne magyarázza...

Ez ok arra, hogy ne magyarázza el az anyagot?

Figyelt kérdés

Az egyik tanárom nem hajlandó elmagyarázni az anyagot. Azt állítja, hogy ezt általános iskolában megtanultuk. Közben senki nem emlékszik rá.

Órán meg sem merünk szólalni, mert ha hülyeséget adunk válasznak, akkor azonnal 1-es. Hiszen ezt már megtanultuk. Bunkózik. Elég érdekes beállítottságú pedagógus.


2018. jan. 10. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Biztos ez is az a fajta állat, aki a nyári szünet miatt ment el tanárnak, de utálja a gyerekeket. Az én iskolámban ilyen nem volt. Én szólnék osztályfőnöknek hogy az egész osztálynak gondja van vele. Persze ne te egyedül csinálj balhét hanem közösen
2018. jan. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Természetesen ok arra.

Mit gondoltál kedves kérdező? Nem is értem. Középiskolában szükséged van az általános iskolai alapismeretekre.

Előző válaszolóval sem értek egyet. A tanár helyében jól fel is pofoznám azt a diákot, aki ilyen apró ügy miatt az osztályfőnökhöz fordul. A kérdezőnek nincs sok esze. Remélem az utcára kerülsz ki.

Az olyan emberek, akik ilyen kis ügy miatt panaszkodnak nem alkalmasak semmire.

Tanárnak nevelnie kéne. Pofonokkal. Addig ütni, amíg padlót nem fogsz és akkor megtudnád te, hogy milyen nehéz is az élet.

2018. jan. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy tanárnak az anyag leadása a feladata, és ha nem tudjátok (senki sem)ezek szerint már akkor nem adta le jól. Ha meg a kérdéseitekre sem ad választ, akkor igenis az osztálynak vagy az igazgatóság felé kell fordulni.

(az meg, hogy az előttem szóló a testi fenyítsében látja a megoldást őt minősíti)

2018. jan. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!