Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Panelban lakok és a felettem...

Panelban lakok és a felettem lévő család állandóan veszekszik és ordít. Valami "családsegítős" megoldásra gondolnék. Ahol a család tagjai egy mediátor segítségével meg tudnánk beszélni a konfliktusaik okait. Tudtok ilyesmiről ami ingyenes?

Figyelt kérdés
A rendőrséget azért nem hívom ki,mert így is elég nyomorultak, plusz az maximum csak az én problémámat oldaná meg. A család amúgy a két felnőttből, az ő (hallomások szerint alkoholista)fiúkból, annak feleségéből és közös gyerekükből áll. Nem akarom őket nagyobb bajba keverni ezért sem hívom a hatóságokat, de a problémát is jó lenne megszüntetni főleg a kisgyerek érdekében.
2018. jan. 11. 14:47
1 2
 1/17 anonim válasza:
67%
Nem szabad, nem kell beleavatkozni más családok életébe, még akkor sem, ha szarul élnek és folyton veszekszenek, mert nincs hozzá semmi közöd. Egyedül csendháborításért jelentheted fel őket, az jogos, másért nem, amíg vér nem folyik úgyse csinál semmit a rendőrség.
2018. jan. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ez igaz de ha valami "független" családsegítő odamenne és ők sem vennék támadásnak és megbeszélnék a problémákat. Lehet jó vége lenne a dolognak. A gyerek szempontjából biztosan.
2018. jan. 11. 14:54
 3/17 A kérdező kommentje:
Természetesen én is úgy gondolom, hogy nem kéne belefolynom,ezért akarnék valami családsegítőt küldeni, aki nem a hatóságtól van
2018. jan. 11. 14:55
 4/17 anonim válasza:
96%
Ha nem nyitottak a dologra, márpedig alkoholisták az ilyesmit nagy ívben kerülik és dühbe jönnek tőle, akkor a családsegítőt elküldik a fenébe.
2018. jan. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsonál a pont,Édesanyám ebben dolgozik,gyermekvédelmis. Volt h alkoholista apuka azzal vágta rá az ajtot h nem segitség hanem ital kell. Csak kissé obcénebbul kozolte a mondatot. :(
2018. jan. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
47%

LEginkább ne szólj senkinek.


Most jó az neked, hogy a családsegítőst elküldik az anyjába - holott téged kéne, amiért beleszólsz?

2018. jan. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
kedves 6-os azért a családsegítőt küldeném mert nem kívánok nekik rosszat plusz, nem vagyok szakember a témában, abban talán igazad van hogy nem az én dolgom, de még is hallom
2018. jan. 11. 15:43
 8/17 A kérdező kommentje:
Az ordibálástért én is elküldhetném az anyukba őket, de nem küldöm,mert az nem oldaná meg a problémát.
2018. jan. 11. 15:43
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
marpedig rendorseget kene rahivni, mert a te mero joszandekodbol amivel nem akarsz beleszolni mert szegeny szerencsetlenek csak az lesz, hogy a megfelelo szervek nem ertesulnek idejekoran arrol hogy veszelyben egy gyerek
2018. jan. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
48%
Kérdező, szerintem ők a saját lakásukban, egymással szoktak ordibálni, nem veled. Azt megértem, hogy áthallatszik és zavar, de azt már nem, hogy miért akarsz belefolyni a problémáikba. Tagadod, hogy bele akarsz avatkozni, de azért rájuk küldenéd a családsegítőt, ami nagy hülyeség lenne, mint ahogy írták már páran.
2018. jan. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!