Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem szeretnek az osztály...

Miért nem szeretnek az osztályban?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a gimit de nem érzem úgy hogy valaki nagoyn közel került volna hozzám... volt egy két lány akivel úgy éreztem jól elvagyok, de volt egy veszekedés az osztályban és a nagy többség a másik fél mellé állt... vajon miért? Amikor biztos hogy nekem van igazam én gondolom jól, és ha normális értékrendjük lenne felfognák hogy mellettem kéne állni:(( lehet hogy az a bajuk hogy sokszor csak őszinte vagyok és megmondom a véleményem, néha lehet hogy bunkóbak hat, de én csak az igazságot közlöm, hogy szerezhetnék egy tényleg igaz barátot akivel kölcsönös a bizalom, éshasonló a felfogásunk?..

2018. jan. 13. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"sokszor csak őszinte vagyok és megmondom a véleményem,"

Bizonyára ezért.

2018. jan. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolóhoz hasonlóan én is szeretnék kiemelni valamit:


"és ha normális értékrendjük lenne"


Szerintem ez lehet a probléma gyökere, hogy az osztálytársaid többsége nagy valószínűséggel eléggé éretlen még, nincs kialakult fogalmuk, véleményük dolgokról, saját értékrenddel még nem rendelkeznek. Ilyen korú "gyerekek" között még "gáz" dolog az, ha valamelyik társuknak önálló véleménye / gondolata / értékrendje van... Egyszerűen nincsenek még megérve arra a szintre, amire te már igen, és ezáltal nehézkes egymás megértése. Biztos vagyok benne, hogy igaz barátokra fogsz találni idővel, mert a hozzád hasonló embereket sokan nagyon kedvelik ám. ;) Egyszerűen más társaság kellene hozzá... Ezt pedig tartsd meg, hogy mindig őszinte vagy, és a véleményedet hangoztatod is. Nagyon kevés őszinte ember van már manapság.

2018. jan. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az se mindegy hogy ez az őszinte vélemény hangoztatás azt jelenti hogy átmész bunkóba és mondjuk csúnya szavakkal illetsz másokat vagy azt jelenti hogy ha megkérdeznek akkor kulturáltan elmondod a véleményedet. Csak azért írom mert nálunk is volt ilyen megmondós lány és okkal nem szerették mert ha már egy kis baja volt visított meg olyan dolgokról beszélt amik nem tartoztak rá.
2018. jan. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az emberek nem szeretik az igazságot! Én naponta tapasztalom, és inkább elutasítanak bármit csak nekik ne mondja meg senki. Figyeld meg, miért érdemes igazságosnak maradnod? 37.Zsoltár 29 "Az igazságosak öröklik a földet és örökké rajta lakoznak" Ez a Teremtő ígérete amely hamarosan megvalósul. Mindenki a barátod lesz!
2018. jan. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!