Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elmehetek egy adott iskola...

Elmehetek egy adott iskola nyílt napjára, ha már nem vagyok nyolcadikos?

Figyelt kérdés

Idén kezdtem a kilencedik osztályt,egy erős gimnáziumba járok,de nagyon nem szeretem,mert rájöttem,hogy nagyon mást szeretnék lenni,mint amit itt tudok tanulni.

Tudom,hogy hülye kérdés,de elmehetek kilencedikesként a nyolcadikosok nyílt napjára? Mindenképpen meg akarom nézni,hogy ott hogyan és miként mennek a dolgok,mielőtt még átiratkozok,csak nem tudom,hogy ez manapság hogyan megy,soha nem iratkoztam még át egyik iskolából a másikba.

Vagy az iskola vezetőségénél kell kérni,és egyedül bemehetek a velem egykorúak tanóráira?

Kérlek,segítsetek!



2018. jan. 13. 23:47
 1/2 anonim ***** válasza:
el mehetsz..én érettségi után mentem vissza szakmát tanulni 15-16 évesek közé. Igaz hogy nem mentem nyíltnapra de jogomban áll, mint mindenkinek aki oda szeretne menni, hogy lssa hogy mi a helyzet
2018. jan. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bemehetsz, persze.

Bárki bemehet, akit érdekel az adott iskola, nincs korhoz kötve szerintem.

Ha pl más típusú suli pl 2 tannyelvű, vagy szakmát tanítanak, akkor előről kell kezdened amúgy is.

2018. jan. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!