Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek erre ki lehet...

Szerintetek erre ki lehet találni valami jó megoldást?

Figyelt kérdés

Van egy tanár aki már semmilyen formában nem tanít és mi jól kijövünk ezért barátok vagyunk.

Több mint 8 órát dolgozik és hétvégén is dolgozik, így nincs annyi ideje...

Mivel nem csak egy szakmája van így nagyon sok embert megismert és a személyisége miatt elég keresett ember lett.

Minden nap felmegy a facebook-ra többször is ahogy az ideje engedi.

Már régóta beszélgetünk egyébként és én sokszor regényt írok neki mert sok mondani valóm van és ő nem mindig tudja elolvasni teljesen a regényem vagy nem mindig tud reagálni arra amit írok.Mivel keresett ezért mikor ráér elfelejt visszaírni, ami szerintem teljesen érthető...

Tegnap viszont leírtam neki hogy szeretek vele beszélgetni és érdekes témák vannak és nem úgy mint a korombelieknél, hogy megakadunk annál hogy mizu, mit csinálsz,stb...

Leírtam neki hogy a beszélgetéseink száma több mint 900 és örülök neki, bár nekem nem a szám számít, de mégis jó látni hogy ennyit beszélgettünk.Erre azt írta hogy ő is örül ennek.

Viszont továbbra is van egy csomó minden amit tudnék neki mesélni, viszont nagyon hosszú lenne leírni és nem lenne rá mindig ideje hogy elolvassa és reagáljon rá.

Erre lehet vagy van valami jó megoldás ami ezt a problémát megoldhatná?

Normális válszokat szeretnék kérni.



2018. jan. 14. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyeztess vele egy személyes találkozót,hogy beszélgetni tudjatok.
2018. jan. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hanyszor kerdezed meg meg? Es nem, s tanarod meg mindig nem a baratod.

Nyugodtan pontozz le, akk is ez mar nagyon idegesito.

2018. jan. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2 Ez szerintem egyedül a te problémád...

Ezt a kérdést nem tettem még fel, viszont vele kapcsolatba tettem már fel kérdést.

Egyébként ha nem tetszik akkor nem kell elolvasni vagy hozzászólni, egyébként is normális választ kértem...

Az engem meg nem érdekel hogy te mit hiszel, de igen is van tanár-diák barátság.

De így látatlanba te mindent megtudsz mondani azt látom...

2018. jan. 14. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!