Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemen tenyleg csak a...

Egyetemen tenyleg csak a tudas szamit?

Figyelt kérdés

kinezik az embert feltuno haj(viselet/szin) illetve(lathato) tetovalas, testekszer miatt? vagy nem foglalkoznak a kulsosegekkel?


a kerdes csak elmeleti, nem hallottam meg ilyenrol, mondjuk nem is vagyok egyetemista.


2018. jan. 15. 06:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkoznak, hacsak nagyon nem extrėm. Bár azzal is elvėgezheti a sulitm, max munkát nem kap (pl teljes arc tetoválás)
2018. jan. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért, középiskolában megbuktattak ha fülbevaló volt rajtad?


Annyiban számít természetesen a külső, hogy a szimpatikus emberrel segítőkészebbek a tanárok, de ez természetes minden környezetben.

2018. jan. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Egyetemen is megy ám a bullying. Sok anyuci-apuci kedvence, ,,menő" kicsi huszár előszeretettel kuncog rajtad és beszólogat a társaságával, ezek tipikusan önköltségesre jutottak be csak....
2018. jan. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

Nézd... engem bevallottan azért buktattak algebrából, mert (akkoriban) bajszom volt, és nem vagyok keresztény.

De ez csak egy kirívó példa, általában hidegen hagyja az oktatókat, hogy hogy nézel ki. Sőt, igazán különc viseletekkel ott lehet leginkább találkozni.

2018. jan. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok függ attól, hogy melyik szakra jársz. Nálunk az sem érdekelt senkit, hogy milyen ruhát veszel fel a vizsgára (értsd nem hogy öltöny, de még az ing sem volt előírt a négy napos arcszörzet miatt sem szóltak) tesóméknál már a lepattogzott körömfestékért is negatívan indulsz szóbelin, látható tetkóért vagy nem konvencionális testékszerekért meg még negatívabban ítélnek meg.
2018. jan. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
22%
Nem mert oda csak gazdak menek nagyon ki néznek ha nem vagy gazdag.Ha tudás számitana ingyenes lenne nem hitelre épülne az egész.Elméleti órákért is milliokat kérnek a tanár meg fizetés miatt jár be.Ennyi erövel mindenki indithatna egy iskolát úgy is csak papir számit nevetséges.Meg már most rengeteg diplomás van az országban még is csak összeszerelö üzemek vannak.Nincs szilicium völgy.
2018. jan. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

3. Igazad van, saját tapasztalat. Nekem nem volt feltűnő külsőm, egyszerűen ügyetlenke voltam, és kiszúrt magának pár "felsőbb kategóriás" emberke. Őszinte leszek, majdnem ott hagytam az egyetemet emiatt.

Viszont volt nagyon feltűnő külsejű évfolyamtársam, aki önbizalommal járt-kelt, őt békén hagyták.

2018. jan. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenek miatt hülyeség lenne valakit megbuktatni vagy valakinek rosszabb jegyet adni. Akkor az nem normális egyetem vagy nem normális tanár.

Mondjuk nekem egyik ismerősöm mesélte, hogy az egyetemen szőke haja volt, és hiába tudott mindent pontosan, nem hagyott ki semmit, mindig csak maximum 4-est kapott. Aztán befestette a haját feketére és sorra kapta az 5-ösöket:

2018. jan. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mindenféle embert láttam már egyetemen, és igazából hozzá is szoktam ahhoz, hogy ez raszta, az tetovált, a másik tele van piercinggel, amaz meg úgy néz ki, mint Jézus Krisztus. Senkit nem érdekel ez. Igazából egyetemen tanultam meg toleráns és előítéletektől mentesen elfogadó lenni. :D
2018. jan. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem nagyon foglalkoznak a külsőségekkel. Cigányokkal sem rasszista senki, mert aki oda bejut, az már értelmes ember.
2018. jan. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!