Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire hat az enber immunren...

Mennyire hat az enber immunrendszerére az, ha minden nap sír egy bizonyos dolgon?

Figyelt kérdés

Szeptember óta mindig szomorú vagyok,ugyanis szeptemberben eljöttem otthonról egy idegen városba tanulni. Eleinte nagyon szerettem,de sajnos minden megváltozott. Nagyon hiányzik a családom, a szülővárosom, az otthonom meg minden. Igaz, minden pénteken hazamegyek, de egyenesen utálok vissza jönni ide. Pedig sok barátom van, az osztálytársaim is királyak, de valahogy néha nem érzem, hogy jól döntöttem volna. De nem szeretném feladni, mert közben azt is tudom, hogy jó irányba haladok. Csak az a baj tényleg, hogy borzasztó, hogy minden nap stresszelek és sokat sírok, mostanában többet voltam beteg. Volt, higy főtárgy órám után hánytam és szédültem...a főtárgy tanáromtól rettegek, nem tudok aludni előző este...és tudom, hogy sosem fogom tudni szeretni őt...

Szóval annyi a kérdés, hogy mindez mennyire ártalmas és mit tegyek?

Köszönöm előre is...



2018. jan. 15. 08:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
21%
ha mellé jó cuccokat eszel nem számít semmit
2018. jan. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem eszek jó cuccokat, nagyon rossz az itteni étel. Csak amit a szüleim csomagolnak vacsira az a jó. :/
2018. jan. 15. 08:24
 3/23 anonim ***** válasza:
10%
Önpusztító életet élsz! Nagyban hozzájárulsz ahhoz, higy nem csak az immunrendszered lesz gyenge, de számos betegség kialakulásában szerepet játszik.
2018. jan. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
De ha nem akarom feladni akkor mit tegyek?
2018. jan. 15. 08:41
 5/23 anonim válasza:
29%
Mert gondolod kisírod a vitaminokat, vagy mi?
2018. jan. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nincs ugyan ez a szak közel a lakhelyedhez, hogy ne kelljen koliban laknod? Vagy nincs lehetőség átjelentkezni levelező szakra? Akkor csak havi 3-4 nap kellene oda utaznod meg a vizsgákra. Arra, hogy ebben a szituációban, hogy bírd ki, nehéz mit mondani. Próbáld talán megbeszélni az ottani barátaiddal, hátha a segítségedre tudnak lenni. Talán idővel megszokod. Óriási bajod nem lesz....de az idegesség rámehet az ember gyomrára és könnyen lesznek emésztési problémáid. Ha megfázásos betegségekre vagy hajlamos lehet könnyebben kapod el őket. De ha nem filozofálsz ezen az egészen akkor lehet nem lesz semmi. Még nagyon fiatal vagy az emberi szervezet sokat kibír. De én tuti nem stresszelnék 3évig. Ketesnék közelebbi sulit.
2018. jan. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
32%
Ha nem akarod feladni, akkor ne rinyálj.... akkor küzdj, de te mar feladtad...
2018. jan. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a sírás pont hogy segít feldolgozni. Ha nem sírnál és úgy tennél, hogy minden rendben van, magadba fojtanád a szomorúságodat, na az lenne egészségtelen. Amit tudnék tanácsolni az az, hogy sportolj.
2018. jan. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Jelölj ki magadnak egy időpontot, mondjuk ha úgy érzed valahogy kibírod, akkor a tanév végét, és aztán dönts róla, hogy megéri-e így folytatni. Addig szedj össze valami alternatívát arra, hogy merre tovább ha mégsem. Ha most kezdted a középsulit, ráadásul most kezdtél el külön élni a családodtól egy idegen környezetben, akkor az ehhez kapcsolódó rossz dolgok nagy része sokat tud változni idővel. Ha viszont olyan van ami csak tönkretesz és sehogyse lesz jobb, akkor nem biztos hogy megéri erőltetni. Az lenne a lényeg, hogy ne egyszerűen csak feladd, hanem egy megalapozott döntés legyen az, ha nem folytatnád tovább. És ha tudod, hogy nem vagy belekényszerítve ebbe, mert mondjuk ha vége az évnek akkor befejezed és kész, akkor talán valamivel nyugodtabb is leszel.
2018. jan. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a tanácsokat,nem fogom feladni! :) Küzdök és majd meglátom mi lesz.
2018. jan. 15. 09:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!