Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért csinál úgy mintha nem...

Miért csinál úgy mintha nem venne észre?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam (lány), akivel 9-ikben sokat beszélgettünk, jól kijöttünk egymással, de szeptember eleje óta valamiért nem hajlandó beszélni velem, úgy csinál mintha meg se látna. Ha az utcán szembe jön velem, akkor köszönök, de ő úgy megy tovább mintha nem történt volna semmi, még akkor se néz rám. Ez van egy ideje, és már a f****m kivan, főleg mert nem adtam neki semmi okot erre. (azért néha facebookon beszélünk, de az nem az igazi)
2018. jan. 15. 18:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és megkérdeztem, tőle hogy miért csinálja, de azt mondja nem vett észre
2018. jan. 15. 18:48
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el. Ha nem akar veled beszélni, nem fog.
2018. jan. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Te is csind azt és pont. Menjen az anyukájába
2018. jan. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem én hogy az egészet el kéne felejteni, de azért érdekelne, hogy miért csinálja ezt amikor nincs rá oka, mert nem csesztettem, nem sértettem meg és még egészen jóban is voltunk. Nem akar beszélgetni (érdekes módon csak velem nem) és ez eddig oké, de hogy szarik visszaköszönni az azért már sok. (ha van itt valaki aki szintén ezt csinálja valakivel akkor elmondhatná miért is utálta meg ilyen hirtelen azt a bizonyos illetőt, engem érdekel)
2018. jan. 17. 23:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt több ilyen, az elején még nagyon próbálkoztam de aztán rájöttem, hogy ha nem akar velem lenni, menjen. Nálam volt aki új társaságot talált, sőt egyszer valaki összebeszélte a másik fejét. Az okok általában elég bénák, de nem tudsz mit tenni. Lehet egyszer megjavul a feje.
2018. jan. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!