Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti öleltétek már meg valamelyi...

Ti öleltétek már meg valamelyik tanárotokat?

Figyelt kérdés
Suliban, vizsga után, ballagáskor stb? 😂
2018. jan. 16. 16:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%
Soha.
2018. jan. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Azokkal az emberekkel, akik különlegesek valamilyen szempontból / jó példát mutatnak mások számára / értéket közvetítenek, azokkal szeretem valamilyen formában éreztetni az irántuk érzett tiszteletemet / tiszteletemet / csodálatomat / hogy mennyire felnézek rájuk, és hogy lenyűgözve állok azelőtt, amit tesznek.


És ilyen típusú embereket (eddig) két tanáromban is felfedeztem már. Ezt többször mondtam is nekik. És igen, meg is öleltem már őket. Nekem ehhez nem kellett semmilyen "különleges alkalom", hogy most ballagás, érettségi vagy ilyenek...

2018. jan. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
47%
Csak amikor muszály volt
2018. jan. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
13%
Ott rohad meg az összes ahol van (kivétel egy ketto) de a kiveteleket se oleltem meg sose...nincs kedvem ferfikent ferfiakat olelgetni foleg nem a ven qrvákat...
2018. jan. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen általánosban több tanárt is. Nekem szerencsére jó tanáraim voltak és az egész iskola olyan volt mint egy nagy család:) jó volt oda járni.
2018. jan. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Még általános iskolai ballagás után, ott szerettem egy csomó tanárom 😄
2018. jan. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Általánosban igen.
2018. jan. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%

Érettségi után megsimogattam a vállát...

Érre azt súgta a fülembe, hogy a btk szerint ez már szexuális zaklatás. :)


Ok. Csokolom :D

2018. jan. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Utolsó ezen nagyon nevettem 😂😂

Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még :)

2018. jan. 16. 19:42
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Múlt héten óra után beszélgettem vele, és rájött hogy kibe vagyok szerelmes. Meg akart ölelni, de a kezemben cuccok voltak, szóval csak "rámhajolt". Baromi kínosnak éreztem. xd (Előtte órán elmeséltem azt hogy milyen sz@r a családom, ő neki pedig első a család - ez is közrejátszott szerintem :D )
2018. jan. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!