Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most akkor kell vinnem igazolást?

Most akkor kell vinnem igazolást?

Figyelt kérdés

Ma az utolsó órámról haza kellett jönnöm,mert nagyon rosszul lettem. Szóltam az osztályfőnöknek,azt mondta,nyugodtan menjek haza,adott is kilépőt.

Most nem tudom,hogy akkor kell vinnem igazolást arról az egy óráról,vagy hagyjam,mert ő automatikusan leigazolja?

Soha nem volt még velem ilyen,nem tudom ilyenkor mi a bevett szokás. Egyébként az orvosi rendelő a város másik végében van,és olyan nagy a távolság,mint kettő város között,szóval hogyha nem kéne elcaplatnom a város túlvégére,az nagy könnyebbség lenne.


Ha valakivel történt hasonló,kérem írja,hogy ő neki kellett-e vinni igazolást vagy sem!

Minden segítő jellegű választ szívesen fogadok.


2018. jan. 16. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az osztályfőnököt.
2018. jan. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen (utólag tudtam meg, hogy) automatikusan leigazolta de azért megkérdeztem a biztonság kedvéért, hogy leigazolja e vagy nekem kell.
2018. jan. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nalunk az osztalyfonokunk van olyan jo fej, hogyha valaki elmegy egy orarol/elkesik/stb. akkor leigazolja, csak vigyunk valami szuloi irast rola.

Kerdezd meg rola, mindenki mas! Baratnom osztalyaban pl az ofojuk csak a tajekoztatoban fogadja el az igazolast😀

2018. jan. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk ilyenkor automatikusan igazolta az ofő.


Fb-on ráírsz vagy a suliban megkérdezed. Ennyire egyszerű.

De ami még célravezető volna.. osztályod fb csoportjába kiírni... biztos más is ment már haza és ők biztosan tudják...

2018. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk 1 órát automatice leigazol az ofő.

Tehát nem kell. De azért kérdezd meg, biztos ami biztos

2018. jan. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!