Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan mondjam el az osztályfő...

Hogyan mondjam el az osztályfőnökömnek, hogy elmegyek az iskolából?

Figyelt kérdés

9.-es vagyok,idén kezdtem a gimnáziumot,és e rövidke idő alatt is nagyon megszerettem az osztályfőnökömet. A haragos napjain is kedves volt velem,mindig volt hozzám egy kedves szava,a többi diákhoz képest engem mindig előnyben részesített.Bizalommal tudtam hozzá fordulni mindig,ennek ellenére most tanácstalan vagyok.

Még nagyon év elején ment el egy osztálytársunk,és akkor is nagyon kiakadt,látszott rajta,hogy nagyon megviselte a dolog,pedig nem ápolt jó viszonyt azzal a lánnyal,az osztálycsoportba is kiírta,hogy a szíve megszakad,nem szeretné,ha más valaki is elmenne az osztályból,fogjunk össze,és együtt mindent meg tudunk oldani.

Szerintetek hogyan mondjam el neki,úgy,hogy ne viselje meg annyira a dolog? Vajon mi lesz a reakciója?


2018. jan. 17. 22:14
 1/7 Zoli780806 ***** válasza:
100%
Azért annyira nem fogja megviselni, mint amennyira majd mutatja. Nyilván milliószor átélte már. Van családja, saját élete, saját gondjai.... vegyél neki egy konyakos meggyet és köszönj szépen el....
2018. jan. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
El ne hidd már, hogy annyira megviselte. Jó kis érzelmi zsarolás ez tőle, jaj, senki ne menjen el, mert mi lesz velem, megszakad a szívem, kórházba kerülök, depis leszek, bla-bla, ha-ha, ugyan már.
2018. jan. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kérem,hogy senki se ítélkezzen fölötte! Ő tudja,hogy mit élt át,és ti még csak nem is ismeritek őt,azt sem tudjátok,hogy ki ő és milyen a való életben,nincs jogotok ahhoz,hogy ítélkezzetek fölötte!
2018. jan. 17. 22:27
 4/7 Zoli780806 ***** válasza:
68%
brühühühü
2018. jan. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Jaj kérdező, nagyon gyerek vagy még. Ez nem ítélkezés, ez józan paraszti ész, hogy színház csak, amit csinál. Majd ha nagyobb leszel, megérted. Akivel nincs szorosabb viszonyod, az után nem fogsz sajnálkozni, ha elmegy, hidd el.

Amúgy meg mivel ez már nyilván eldöntött, vegyél neki egy doboz csokit, mondd el, hogy ez van, sajnálod, hogy így alakult és köszönsz szépen mindent.

2018. jan. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
elmegyek az iskolából
2018. jan. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért mész másik suliba? Ő is biztos meg fogja kérdezni.
2018. jan. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!