Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy találhatnám meg egy régi...

Hogy találhatnám meg egy régi tanáromat?

Figyelt kérdés
25éve volt egy nagyon kedves aranyos tanárom, akit szinte anyámként szerettem. Azóta messze kerűltem Soprpntól, de meg egyszer szeretnék beszélni vele és megköszönni amit értem tett. Nincs fent semilyen közösségi oldalon s ezért nem tudom hol keressem. Kérem aki tudnak segítsenek nekem.
2018. jan. 22. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Logikusan gondolkozva...ahol tanított téged iskolát, azt felhívnám és megkérdezném.
2018. jan. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
2018. jan. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A lacknert felhívtam . Azt mondták evekkel ezelött nyugdíjba men es nem tudják az elérhetőségét. Gondolom nem mondhatják meg.
2018. jan. 22. 10:06
 4/5 A kérdező kommentje:
2# Köszönöm a segítséged.Ezt találtam én is, de ez 2010 es tanárok listája. Azert köszönöm👼
2018. jan. 22. 10:10
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 gyerekei vannak? mennyire általános a neve? mert ha mondjuk Kovácsnak hívják akkor nehéz dolgod lesz de ha kevésbé gyakori név akkor facebookon lehet keresni Soproniakat azonos névvel és náluk érdeklődni.

Telefonkönyv? ha nincs is szerencséd a számmal a lakcím még simán egyezhet.

Más tanáraid segítségét is kérheted(akik esetleg még aktívak) akik ismernek téged és a tanárod is.

2018. jan. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!