Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy tanarnak a hozzaallassa...

Egy tanarnak a hozzaallassa egy diakhoz tenyleg ennyire meg tud valtozni, ha elkezd tanulni?

Figyelt kérdés

Tavaly nem epp a legszormalgasabb tanulo voltam, illetve sokat hianyoztam. Nem nagyon kedvelt, 2 het hianyzas (korhazas) utan azonnal megiratta a dogat velem egyszer. Kettes korul mozogtam belole.

Most elkezdtem tanulni, kituno lettem a tantargyabol es sokkal normalisabban viszonyul hozzam. Hianyoztam 1 hetet es meg o maga mondta, hogy nyugodtan potoljam az elmaradtakat, eleg lesz ha megirom kovetkezo oran a dogat.

Szerintetek? Ez nem szanalmas, hogy (valoszinuleg) azert kedvel mar, mert tanulok?


2018. jan. 22. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogy is, ez a jobbik eset. :)
2018. jan. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Ez az ő sikerélménye is, ez a munkája, nem szánalmas a viselkedése.
2018. jan. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jó neked.

Eddig nem voltam túl jó, tavaly félévkor 2-ből buktam, év végére 3.2 lett az átlagom. Idén 4 feletti átlagot akartam, de szerintem nem fog összejönni mert egy tanár még mindig azt hiszi hogy puskázom... Persze minden tantárgyból minimum 4-es leszek és ez annak köszönhető hogy csalok...

2018. jan. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ez nem szanalmas, hogy (valoszinuleg) azert kedvel mar, mert tanulok?"


Ez most komoly? Mégis mi alapján kéne egy TANÁRNAK megítélnie, ha nem a szorgalmad alapján? Vagy talán olyan tanárokat szeretnél, akik csak arcra mennek, és akkor is rossz jegyet adnak, ha jól felelsz, csak mert nem vagy szimpatikus? Az jobb lenne?

2018. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ez nem szanalmas, hogy (valoszinuleg) azert kedvel mar, mert tanulok?"

Nem, nem szánalmas, miért is lenne az?

Ne hidd, hogy személyed jobban kedveli! - csupán elismeri ténykedésed (azt, hogy tanulsz) és tudásod!


Amiket leírtál, nem 'kedvelés', hanem munkád jutalma.

2018. jan. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy lusta földterhe diákhoz mégis hogy kéne hozzáállni? Megsimizni a buksiját, hogy ugyan, nem baj, ha nem tanulsz, majd adok ötöst, hogy ne fájjon a lelkecskéd? Vagy hogy gondoltad?
2018. jan. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Akár van rajta sapka, akár nincs, mindenképpen szánalmas a tanár, mi? :DD


Tavaly azért volt rád kiakadva, mert anélkül, hogy tanultál volna is látta, hogy képes lennél rá, mégsem tanulsz. Most meg azért türelmes, mert látja, hogy tanulsz, és látja azt is, hogy egyre több, nehezebb, bonyolultabb a tananyag. Örülj neki! És ne attól függjön, hogy tanulsz-e, hogy hogy viszonyul hozzád a tanár. Magadnak tanulsz.

2018. jan. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!