Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért ilyenek velem az osztály...

Miért ilyenek velem az osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Dolgozat volt ma és az osztályból megszerezte pár ember a dolgozat feladatokat. Én hiába kértem senkise akarta odaadni, amúgy is tanultam volna rá de azért mégis könnyebb lett volna ha a konkrét feladatokat nézem át. És azoktól az emberektől is kértem akikkel állítólag jóban vagyok de válasz ugyanaz volt "Én nem tudom". Nem tudom miért jó, ha ilyenek vagyunk a másikkal? Egyébként ha tőlem kérnek valamit én odaadom. Nem tudom miért kapom ezt cserébe. 16/L

2018. jan. 24. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1 -A mártírkodás még soha, senkinek nem fizetődött ki. A saját érdekedet magadnak kell képviselni, mert soha senki nem fogja megtenni helyetted.


2 -A jótett helyébe jót várj mizéria nem így működik. Ez nem olyan, mint egy kávézó, hogy te adod a pénzt, ők meg a kávét. Ha te mindig segítesz, akkor pont érdektelen lesz a szükségleted, mert te úgyis segîteni fogsz legközelebb is.


3 -Üzletben nincs barátság. Minél több átlagos tanuló ír hibátlan dolgozatot, annál gyanúsabb, hogy valaki kiszivárogtatta a kérdéseket. Ezért nem éri meg haveri alapon megosztani mindenkivel.


4 -Fontos leckét kaptál, tanulj belőle. Vagy legyél ügyes csaló, vagy legyél szorgalmas, de nem lavírozunk ide-oda :) És még valami: az osztálytársadnak fontosabb a saját érvényesülése, mint az, hogy jófejnek tartsd őt, amiért megosztotta veled a kérdéseket. Kicsit sem érdekli, hogy mit gondolsz róla ezek után. Tanuld ezt el tőle, a létező legjobb dolog a világon ha le tudod vetkőzni a megfelelési kényszert.


5 -Tanulj, ne hergeld magad. 😃

2018. jan. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lényegtelen , ezek után te is koptasd őket . Annyiban gagyibb a helyzetük ha túl jó a teljesítés akkor az gyanús és lebuknak . Téged kérdezhetnek tényleg nem tudsz semmit . A másik része az ügynek bármit megértesz tanulsz az a tied
2018. jan. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, valószínűleg teljesen igazad van. Köszönöm a gyors választ!
2018. jan. 24. 15:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Innentől kezdve te se ossz meg velük semmit, ha tudod, ha nem. Mindenki saját maga miatt tanul, nem kell "kedveskedni", ha a többiek nem viszonozzák. Te tudod, hogy mindig készülsz, a többi nem számít.
2018. jan. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kolcson kenyer visszajar alapon te se segits majd nekik . Mond ahogy ok : nem tudom, nem adom...ennyi.


Vagy jo visszavagas ha masik alkalommal elterjeszted hogy te szerezted meg egy masik dolgozat kerdeseit, de ha kerik ,nem adod oda senkinek. Mondjuk ahhoz irnod kell majd egy jeles dolgozatot aznap ,hogy ne bukj bele.

2018. jan. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez egy jó ötlet😃 Köszi!
2018. jan. 24. 17:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem mondták el. Minél többen tudják, annál biztosabb a lebukás. Az egyes válaszolónak +1, ezt vésd jól az eszedbe, életvezetési tanácsnak is kiváló.
2018. jan. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amilyen szörnyen hangzik, tényleg igaza van az elsőnek, és ez az egész életben így lesz. :/
2018. jan. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!