Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Év eleje óta rám vannak...

Év eleje óta rám vannak szállva. Hogyan tudnám leállítani őket? 15/f

Figyelt kérdés

Idén mentem középiskolába és egy olyan helyre vettek fel, ami nem igazán jó színvonalú. Egyik barátom mesélte, hogy ismer egy srácot, aki szintén ide járt és az egyik osztálytársát rávette, hogy drogozzon és mivel neki ez volt még az első, rajta nagyon látszott, hogy be volt állva és rosszul lett tőle, a végén mind a kettőjüket kirúgták. Mondta is, hogy szerinte ne ide menjek, mert csak rosszakat hall róla és az ismerősei akik ide járnak, nem éppen "jóarcok". A lényeg, hogy csak elvétve fordulnak elő itt lányok, van összesen kb 10, de talán ezzel is sokat mondtam.

Már az első nap egy srác nagyon kinézett magának valamiért, egyfolytában beszólogatott. Igyekeztem nem tudomást venni róla, de amúgy nem is nagyon érdekelt. Aztán eltelt 1-2 hónap, addigra kb még 5 embert magával rántott, akik szintén elkezdtek engem szekálni. Írogattak facebookon, de letiltottam őket, erre meg másnap azt hallgattam, hogy mennyire félős vagyok. Próbáltam másik osztályban barátkozni az emberekkel, hátha jobban kijövök valakivel. Az egyik lánnyal jóban lettem, elkezdtünk beszélni fb-n is, teljesen jól kijöttünk egymással, mire rá egy kis időre kiderült, hogy a lány ennek a srácnak a barátnője és a lány elmondott neki mindenféle nyomoréknak, meg mennyire ronda vagyok, látszik, hogy rossz minőségű ruháim vannak, jó lenne, ha adnék magamra, mert ha rám néz, elhányja magát. Egyik nap teljesen véletlenül arra jártam, ahol ők ketten voltak és pont szexeltek. Valahogy már így is vissza akartam vágni, úgyhogy ezt elmeséltem az osztályfőnöknek, aki beszélt a sráccal, de végül nem lett belőle nagyon semmi, mert bizonyítani nem tudta, hogy ez tényleg így volt, csak figyelmeztette őket. Erre a srác meg pár másik osztálytársam még jobban rám szálltak, egyszer megvertek, de direkt ügyeltek arra, hogy ne maradjanak nyomai.


Elvileg erre az a megoldás, hogy meg kell őket szégyeníteni, nem pedig erőszakot alkalmazni, de sajnos én egyedül kevés vagyok ennyi emberrel szemben..


2018. jan. 25. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg húzd el a csíkot abból az alja-suliból.
2018. jan. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress másik iskolát, nem vagy oda való szerencsére.
2018. jan. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, ez így van.

Másik iskola.

Kakukktojás vagy közöttük.

2018. jan. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!