Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért bántanak az iskolában?

Miért bántanak az iskolában?

Figyelt kérdés

Iden kezdodott. (Most vagyok 8.-os) iden oktober korul kezdtek el dunsztom nincs hogy miért. Mindig engem bámultak, sutyorogtak rólam, órákon megaláztak pl le idiótáztak meg kiparodizálták amit csinálok miközben én csak ültem. Aztán nem foglalkoztam velük és abbahagyták. De ezen a héten újra kezdték. Tegnap pl egy ilyen gumilabdával dobáltak (nem tesin hanem hoztak). Aztan nem tudom hogy mit terjesztenek rólam de a D-sek akik velünk jóban vannak (mi B-sok vagyunk) azok amikor jottunk ki barátnőimmel a wc-ről végig engem bámultak és vigyorogtak amikor elmentem előttük. Meg olyanokat mondtak tegnap irodalmon (nem volt tanar) hogy engem (csak ugye a nevem mondtak) majd bekuldenek a dohanyboltba es hogy majd en veszek nekik cigit es igy rohogtek.

Vannak barataim 5-en vagyunk igy baratok tehat nem azert van mert nincsenek barataim. Semmit nem tettem ellenuk sot en jofej vagyok mindenkivel. 1 fiú van aki a góré vagy hogy mondjam mindenki megy utána ha ő utál engem akkor az összes fiú (kivéve 4 normálisat) akik amúgy jófejnek tartanak csak nem akarnak vele szembeszegülni.

Lehet hogy ezek nem nagy dolgok de nekem nagyon rosszul esnek és félek holnap bemenni már előre attól félek hogy hogyan fognak megalázni. Attól is félek hogy majd megtudják a matek felvételi eredményem ami olyan 15 pont lett és azzal fognak basztatni hogy így vagyok hülye meg úgy.

A többi lány ha piszkálnak kiálnnak melettem de nem ér sokat annyit hogy aznap már nem piszkálnak (mar annak is orulok)

Mit tegyek?:(


2018. jan. 25. 14:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg a főkolomposnak, hogy ha járni akar veled, akkor ezt nem így kell a tudtodra adnia. Szólj vissza neki frappánsan, egyből vissza fog venni.
2018. jan. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ez egy tipikus eset.Téged kipécéztek.

Ha nem szállnak le rólad,akkor erőt kell mutatnod.A legszemtelenebbnek.

Először szóban tudasd vele,hogy nem vagy betoji.Aztán ha még mindig kekeckednek,akkor jön a dádá.Hírtelen kell csinálnod.Olyan gyorsan,hogy ne lássa senki.Vágd állon pl.mert az nem hagy nyomot.Ügyes legyél!

2018. jan. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Es az faj a legjobban hogy anyukamat is bantjak mert nem olyan fiatal. Ez faj a legjobban es ezzel is szekalnak.

Nem vagyok en olyan bator hogy beszoljak neki:(

2018. jan. 25. 14:38
 4/17 anonim ***** válasza:
60%

Még csak nyolcadikos vagy és lány?

Szólj a szüleidnek.

Az édesapád helyében holnap én vinnélek iskolába és megvárnám azokat a fiúkat, majd egy alapos "beszélgetés" után mennék az osztályfőnökhöz is, hogy ez hogyan történhet meg egy közintézményben és a tanárok miért nem szólnak/tesznek valamit?

2018 van kérem..


Amennyiben a szüleid nem ennyire tettre készek, akkor is menjenek be az osztályfőnökhöz, aki ha nem akar tenni ellene, lehet menni az igazgatóhoz.

Hidd el, Ő már tenni fog érte és nem akar ebből nagy problémát kreálni.


Vagy szólj te az osztályfőnöknek.. kérem.. azért van ő is(már rég észre kellett volna vegye...), illetve neked is azért van a szád, hogy szólj.


Az eszem megáll, hogy még manapság is az megy, mint régen volt..

2018. jan. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szolj a tanaroknak ha azok nem reagalnak, akkor a szuleidnek . Nekik kell megvedeni a gyerekuket, nem varhato el, hogy lanykent majd nekimesz megverni a fiukat.
2018. jan. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Ott szidnak oran lese szarja a tanar.

Felek apam bekuldeni mert utana azzak basztatnanak hogy en milyen beszari vagyok hogy apam hivom.

Anyukamat azert nem merem mert nem akarom azt hallagtni hogy o milyen oreg meg h cigizik meg ezeket mert ezek szornyen esnek nekem. Enegem basztassanak leszarom de anyukamat ne.

2018. jan. 25. 14:54
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"Felek apam bekuldeni mert utana azzak basztatnanak hogy en milyen beszari vagyok hogy apam hivom. "


Igen, bármilyen esélye megvan annak, hogy amennyiben egy felnőtt férfi rászól pár pattanásos tinire és közli, hogy amennyiben csak rád néznek, akkor annak milyen következményei lesznek... utána tovább folytatják. :)

Ugyan már.. az osztálytársaid nem Rambok..

2018. jan. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

Figyelj en pont apa vagyok es pont bementem a lanyom osztalytarsaivak elbeszelgetni,mert hasonlo bajok voltak. Nalunk mar fizikai eroszakig fajult a dolog ,rangattak utottek is a lanyom.Ott is csak gunyolodassal allando ba**tatassal kezdodott.

Maradjunk annyiban hogy ugy lerendeztem a fokolompos gyereket, hogy azota elore koszon a lanyomnak es egyebkent kozelebe sem megy. A szulo ezert is van ,hogy ne hagyja a gyereket terrorba tartani es tonkretenni.

2018. jan. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! Meg varok egy-ket hetig hogy mi lesz aztan majd meglatom;)

Mert szerintem most valami pletykat terjesztenek rolam...bar nem tudom.

2018. jan. 25. 15:20
 10/17 A kérdező kommentje:

Csak az a baj hogy az a bizonyos fokolopmos gyerek nagyon elhiszi h o mekkora nagy arc es volt mar olyan hogy egy fiu osztalytarsam basztattak neki is bejottek a szulei nem ertek sokat vele annyit hogy kb 4 honapig leszaltak rola ugy h sulim kivul az utcan basztattak. Egy lannyal is volt h kover es akkor bejott az apja hogy beszeljen vele mostanaban ot is az apjaval basztatja

Szornyu ember. Senki sem szereti csak felnek tole vags higy mondjam. Nelkule szupper az osztaly de igy vele a legszarabb az osztalykozosseg amit el lehet kepzelni.

2018. jan. 25. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!