Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha az osztálytársam...

Mit tegyek ha az osztálytársam nem tud táncolni velem? Többi lent

Figyelt kérdés

Nyolcadikosok vagyunk és holnap (penteken) elo adunk a farsangon ilyen keringos feleseg tancot. Az a bajom, hogy azt a fiút raktak be hozzam aki SEMMIT nem tud megcsinalni.. meg arra se hajlandó h megfogja a kezemet vagy, hogy rám nézzen csak all egy helybe és olyan gaz, hogy már hetek óta csináljuk ezt és mindig szerencsétlenkedik a többiek is piszkálják allandoan mert tenyleg nem tud semmit és forgasnal is a vállamat fogja meg ahol én pedig neki nm ott kene és hiába elmondom neki, hogy nem így van és megmutatom neki de nem is reagál rá.. nem akarok égni az egész suli előtt meg szülők előtt.. szerintetek mit csinaljak?

UI:Bocsi az ékezetek miatt


2018. jan. 25. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Holnapig már nagyjából semmit, max. annyit, hogy kicsit lazábban veszed a dolgot. Gondolom senkit nem fognak helyben lefejezni, ha némelyikőtök ügyetlenkedik kicsit.

Piszkálással amúgy nem mentek semmire, inkább normális stílusban ki kellett volna találni, hogy mi baja:

- Szívesen csinálná, csak zavarbaejtőnek találja a helyzetet (amit simán megértenék. Keringő? Uh.), ez esetben meg lehetett volna próbálni biztatni, olyan légkört teremteni, amiben nem szorong

- Ha nem fakultatív a dolog, hanem kötelezően az egész osztály részt vesz, akkor simán lehet, hogy a háta közepére kívánja az egészet (ahogy én tenném pl.), ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni, max. hagyni, hogy kimaradjon belőle, ha nem élvezi

- Ezek valamilyen kombinációja

- Egyik sem, valami tök független dolog zavarja, amitől nem tud figyelni

De mint mondtam, mindehhez "kicsit" késő van már így, előző este, az elejétől meg kellett volna próbálni egy figyelmes, támogató környezetet létrehozni ezeken a próbákon.

2018. jan. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
O amugyis ilyen magának való már elsőtől kezdve.. nem akarja csinalni ..
2018. jan. 25. 20:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor gondolom a második eset áll fenn (kötelező részvétel).

Ezzel nem lehet mit csinálni, az iskola hülyesége. Sosem értettem, minek ilyesmit rákényszeríteni arra, aki nem akarja. Én sem lennék (voltam anno) túl együttműködő ilyen helyzetben. Mindenesetre ne piszkáljátok többet, elég baj szegénynek, hogy ott kell legyen és taperoljon titeket.

2018. jan. 26. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!