Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Valami tanácsot tudnátok...

Valami tanácsot tudnátok adni, hogy a szüleim elfogadják ezt a helyzetet és elengedjenek vele?

Figyelt kérdés

Tavaly kaptam egy ofőt, aki mára már nem tanít, hiszem másik iskolába kerültem, ő pedig másik iskolába tanít mivel megszűnt az az iskola ahová jártam.

Nos, a régi ofőmmel jól kijövök a mai napig és tényleg nagyon jó viszony van közöttünk.

Iskola óta nem találkoztunk és megkérdeztem tőle, hogy van-e kedve találkozni amire igennel felelt, viszont pont olyan volt a helyzetünk, hogy egyikünknek sem volt jó...

Még nyári szünetben beszéltem anyának arról, hogy én kedvelem a régi ofőt és hogy tartom vele a kapcsolatot.

Addig amíg ofőm volt, szüleim bementek hozzá többször is, de azt mondták a szüleim, hogy nem a kérdésre válaszolt, hanem kitérő válszokat adott és hogy rólam csak 3 szót tudott mondani.Viszont ő csak heti 2 alkalommal volt látható az iskolában és pl szerdán volt vele órám.Volt, hogy egy hónapot hiányzott, mert otthon kellett maradnia a betegsége miatt...

De én már próbáltam a szüleimmel beszélni róla és mindig csak a negatívat mondják meg, hogy nem bíznak benne.

Viszont az a baj, hogy bennem sem bíznak.

Fogalmam sincs, hogy mi változtathatná meg ezt az egész dolgot és azt szeretném ha elfogadnák ezt a dolgot...

Én már általánosban is olyan voltam, hogy a szabadidőmbe a tanárokkal beszélgettem inkább.

Tényleg szeretném, ha elfogadnák.

Egyenlőre az a cél, hogy elfogadják.

Még nem tudnánk mostanság találkozni, viszont szeretném ha előbb azt elfogadnák, hogy jóban vagyunk, majd később pedig a találkozásról is szó lehetne.

Normális válaszokat szeretnék kérni és nem belekötő bunkó trollok válaszára vagyok kíváncsi.

Azért is tettem fel a kérdést, mert szeretnék normális választ kapni.

A régi ofőm 38 éves, én pedig 16 éves lány vagyok.



2018. jan. 27. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Nos. Ha haveri a kapcsolat az nem gond. Szerintem beszėlgethettek, nincs benne semmi. Gondolom családos ember, dolgozik is szal ha nėha megisztok egy kvt az nem rossz. De ha te többet akarsz, felejtsd el. Ha ő akar többet akkor főleg felejtsd el.
2018. jan. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Haveri kapcsolat. az. Minden lassan negyvenéves férfi tinikékkel “haverkodik”. Persze csak lányokkal, velük jobban tud ba... beszélgetni. Gondolom milyen intelligens társalgópartner lehetsz egy tanárnak, ha még az “egyenlőre” és az “egyelőre” szavak jelentését és használatát is kevered.
2018. jan. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
A szuleid idosebbek mint te, tobbet megeltek mar. Ha nem biznak a regi ofodbe, biztos van oka. Inkabb halgass rajuk, es majd kerdezz ra, hogy miert nem akarjak, hogy talalkozz vele.
2018. jan. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Beteg vagy
2018. jan. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Normális válaszokat kértem...

Örülök, hogy ebből a kis sztorimból tudjátok, hogy milyen ember vagyok...

Csak nem értem miért kell rosszindulatú kommenteket írni...

Ehhez semmi közötök nincs, hogy ő és én beszélgetünk.

Ne izguljatok egyikünk sem érez többet.

Viszont nem értem miért nem lehet normális választ adni... Rádaásul csak kiszedtek valami kis hibát a sztoriból és azt ellemzitek, aminek semmi értelme, kérdésemre meg nem tudtok választ adni...

Nem érdekel, hogy mit gondoltok, lehetek számotokra csitra vagy bármi engem ez akkor sem fog érdekelni...

Lehet, hogy ti nem bírjátok elképzelni, hogy egy régi tanár meg egy diák jóban legyen, de ez van és sokan vannak így, ha meg nem tudjátok elfogadni akkor nem értem miért olvasaátok, illetve miért szóltok hozzá ebben a témában hasonló kérdésekhez.

2018. jan. 27. 21:18
 6/11 anonim ***** válasza:

Oszinte leszek hozad, sokat hallani tanár -diák kapcsolatról, fiatal lány erőszak áldozata lett.... bla ...bla stb.

Ettől ok is félnek. :( ki nem , igaz?!

16 vagy csak nagyon fiatal, amúgy vonzodsz hoza mint férfi -nő kepcsolat? Értesz engem?

Volt olyan barátnőm aki a tanárával feküdt le először, tudod a felnőttek megosztják a véleményüket, tapasztalatokat és nehéz a bizalom megszerzése átadott féltől.

Szerintem próbáld meg elérni hogy bizanak benned, ne késs légy pontos, mondj igazat.

Szeretem ha egy ilyen lánynak v akar fiúnak nemet mondanak ,más módszert keres arra hogy megvalósítsa terveit, dohányzás, férfi ill nő kapcsolat stb....nem díjazom s tiltást.

2018. jan. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az előző is én voktam....Most olvastam csak hogy azt ittad egyikünk sem érez többet...

Valami olyasmit érzel hogy csak ő ért meg téged?

Van ilyen barinom aki ezt mondta nekem, hogy szugsege van rám, mert csak én értem ot meg...lehetséges ez?

2018. jan. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Megért engem, de igazából bármiről tudok vele beszélni, ha problémám van akkor is tudok hozzá fordulni.Nekem otthon sok problémám volt és ő segített nekem és sokmindenbe segített nekem.Jó hatással van rám.És sokkal jobban szeretek vele beszélni, mint a korombeliekkel mert itt mindig van téma és nem az van hogy mizu és megakad a beszélgetés.
2018. jan. 28. 10:11
 9/11 anonim ***** válasza:
És miért nem te oldod meg a problémáidat a 38 emberke helyet igy csak céltalan életed lesz.
2018. jan. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azért mert van amit egyedül nem tudok megoldani és tanácsra van szükségem, a barátaim csak azt tudják mondani, hogy nem tudják.
2018. jan. 28. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!