Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Titeket, hogy érintene ha...

Titeket, hogy érintene ha felhívna az egyik főiskolai tanárotok és azt mondaná nem kell nála vizsgáznotok már előre leosztályzott benneteket?

Figyelt kérdés

Velem ez történt és ezt nem csak nekem mondta hanem még másik két személynek is.Nem akar kikezdeni velem,vizsgát se lehet nála vásárolni.Nagyon meglepett ez a telefonhívás.Azt mondta mivel rendszeres vagyok az órákon,meg mindig jegyzetelek igy a két tantárgy közül amit tanít egyikből nem kell vizsgáznom.Ismerjük egymást régebb óta mikor tart nyári gyakorlatokat rendszeresen együtt szoktam működni vele.

A másik dolog ami talámn ehhez kapcsolódik,az hogy az évfolyamon van egy zártkörű levelezőlista és ma valaki érdeklődött,hogy a jegyzet hiányzó részét elküldi-e az illető tanár.Én meg visszaírtam válasznak,hogy remélhetőleg nem csak az ígéretk szintjén marad a jegyzet,mert hogy várja el,hogy elolvassuk ha nem is küld jegyzetet.Erre ma délután jött a telefon,hogy nem kell készülnöm a vizsgára,elolvasnom a jegyzetet,mert megvan a vizsga.Nem tudom valaki köpött-e a tanárnak ezzel kapcsolatban amit írtam,bár csak a tényeket írtam le a jegyzetekkel kapcsolatban és azon mások is háborogtak,hogy sokszor nem küld jegyzetet,nem ad irodalmat .Csak azt nem tudom valakitől ilyen kitelik-e,hogy továbbadja amit én írtam(nem volt benne semmi sértő,csak az igazság).Vagy tényleg léteznek ennyire "véletlen" egybeesések és ez lecke,hogy ne ítélkezzek.A tanár nem volt barátságtalan,rossz szándékú sem amikor hívott.Ti hogy látjátok ezt a helyzetet?



2018. febr. 1. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hiszem, ha látom a Neptunban. Egyébként elfogadnám.
2018. febr. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elfogadtuk nem is lehetett másként ő kijelentette nem kell vizsgazni.Annyira meglepett voltam, hogy szinte szohoz se jutottam.Azt mondtam mindenképp szoktam készülni, meg azt se tudom megkoszontem-e.
2018. febr. 1. 00:30
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom ez milyen egyetem, ahol csak így megadják a jegyet/aláírást, fura... Az meg pláne, hogy honnan tudja a tanár a diákok telefonszámát. Egyébként meg ez rohadtul nem fair dolog, ha pusztán ismertség alapján kiválaszt embereket, a többieknek meg ugyanúgy vizsgázniuk kell. A többi tanuló remélem jelenti ezt a megfelelő szervezetnek/személynek. A levelezőlistás dolog meg nem értem hogy jön ehhez.
2018. febr. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nívós egyetem lehet, ha jelenlétért adnak jegyet
2018. febr. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Neptunban benne van a telefonszámod vagy a tanulmanyin is el tudja kérni. Lévéna tanára, aki valamipyen tanulmányával kapcsolatos ügyben keresi, megadják neki ha neptunból nem tudná lekérdezni. Ugyan ez visszafelé is igaz.
2018. febr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!