Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Túl később lenne már iskolát,...

Túl később lenne már iskolát, osztályt váltanom?

Figyelt kérdés
Jelenleg 10-és vagyok. Nagyon nem szeretem az osztàlyom. Úgy èrzem teljesen visszahúznak ès itt az a menő ha minèl hülyèbb vagy. Fèlèvkor a 28-bòl 12 bukott vmiből. Viszont fèlek iskolàt vàltani mert màr megszokatm a tanàrokat ès a lègkört ès fèlek hogy egy ùj helyen nem fogadnànak mar be hiszen màr kialakultak 10-re a baràtsàgok ők màr jól ismerik egymàst. Túl kèső lenne màr?

2018. febr. 1. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne félj attól, hogy nem fogadnának be. Ha intelligens, "normális" légkörű osztályba mész és nyitott vagy, tuti menni fog. És sztem megéri, minthogy végigszenvedd még ezt a 2 és fél évet ráadásul h az oktTás is rossz...
2018. febr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lassan nyelvvizsgáznod kell, utána érettségi..olyat is ismerek aki utcsó évben ment át másik suliba mert nem érezte jól magát...tizedikben meg főleg, nincs vesztenivalód :)
2018. febr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Pont a 10.osztály az amikor még nyugodtan válthatsz iskolát!:)
2018. febr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sosem késő. Egyébként új helyen mindig tiszta lappal indulsz szerintem.
2018. febr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Látom, telefonról írsz.


Nem! Nem késő! Mondom ezt tapasztalatból. A lányom járt olyan gimibe, ahol rengetegen buktak. Kb. mint ahogy írod. Magától ment át másikba, meg is lett az eredménye szerencsére.

Ha olyan a természeted, könnyen beilleszkedsz másik iskolában is.

2018. febr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha vannak a jovodre vonatkozo terveid, akkor azonnal valts iskolat. Nem csak a megszokott legkor meg a tanarok es a kialakult klikkek a fontosak, hanem a szinvonal

es persze jovod. Ami a jelenlegi iskoladban boritekoltan nulla.

2018. febr. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
10.-ben nagyon nem késő. Én 12. Félévben akartam elmenni, na akkor már késő volt, mondom ha már eddig kibírtam végig csinálom és onnan ballagok el ahol a legtöbbet voltam, de nagy hülyeség volt a részemről, bárcsak eljöttem volna, kinszenvedés volt. Ne tedd ezt magaddal, jelentkezz át nyugodtan.:)
2018. febr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem
2018. febr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Újpesti Babits Mihály Két Tanítási Nyelvű Gimnáziumot ajánlom
2018. febr. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
30%
Én abbahagytam az iskolát,megis joval tobbet keresek mint egy agyondiplomazott ember:D(nem sertes!!!!)
2018. febr. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!