Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ilyen helyzetben mit lehetne...

Ilyen helyzetben mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam aki sokszor egyedül van és én jóba vagyok vele.

Más lányokkal is próbál barátkozni az osztályból, de olyanokat csinál, hogy másokat megrémít vele, engem meg idegesít.

A lányokat megvárja x y helyen, mert tudja, hogy arra utaznak és képes akár fél órát is várni, de nem beszélték meg hogy ők találkoznak...

A lányok mesélték nekem, hogy a fiú követi őket meg mindig megvárja őket, és ők már félnek tőle.

Én meg amikor tök jól elvagyok és telefonozok az iskolába akkor random odajön és belenyúlkál a telefonomba és hiába szólok rá szépen többször, nem hagyja abba.

Amúgy én bírom őt, meg okés hogy barátkozni akar de nagyon nyomulósan.

16 éves a fiú.



2018. febr. 4. 08:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Beszélj vele, mond meg neki, hogy rossz az ahogy viselkedik és fejezze be azt amit csinál mert mások idegeire megy.

Vagy kérdezd meg hogy mi a baja miért csinálja ezeket és lehet, hogy tudsz segíteni rajta, ha reménytelen akkor állítsd le.

2018. febr. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!