Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kellene ezen gyötörnöm magam?

Kellene ezen gyötörnöm magam?

Figyelt kérdés

Szóval. 12 éves fiú vagyok és engem nagyon nagyon durva dolgokkal piszkáltak,hazudtak nekem csicskáztattak. És ezután ugye nagyon mérges leszek magyarãn kiborulok. Kérdések?

Hogy tudnám ezt a kiborulást legyőzni?

Egy tánárral beszéltem aki azt mondta hogy ha ezt így folytatom valami gyilkos lessz belőlem? Ezzel csak azt akarja hogy ezt hagyjam abba?

Normális hogy màr kamaszodok és muszály verekedősen/mérgesen kiállok magamért/anyámért, hugomért?



2018. febr. 5. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad a haragodat meg csillapisd ne foglalkoz azokal akik piszkálnak engem is piszkálnak mai napig valahogy ki kell birni
2018. febr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De az a főkérdésém hogy azért mondta higy gyilkos lessz belőlem ha így folytatom hogy meggyözzön?
2018. febr. 5. 17:20
 3/11 anonim ***** válasza:
iskolavaltas nem johet szoba esetleg?
2018. febr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mår volt...
2018. febr. 5. 17:21
 5/11 anonim ***** válasza:
A tanárod egy idióta, nem leszel gyilkos, meg semmi ilyen, te csak egy kamasz fiú vagy.. Én is ilyen voltam! Hagyj időt magadnak, és majd változik a személyiséged, hozzáállásod a dolgokhoz. Még gyerek vagy, ennyi az egész.
2018. febr. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen arra is utalhatot de csak jót akar neked ugy hogy jól kell kezelni minden konfliktust békésen függetlenül akárki akármit mond ne süllyedj le az osztálytársaid szintjére
2018. febr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó talán te írtad a leghasznosabb válaszod
2018. febr. 5. 17:28
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
Nyugodj meg szerintem nem leszel gyilkos lehet hogy csak leakart koptatni vagy csak ő látja roszul elöző voltam
2018. febr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon szivesen kitartást! :)
2018. febr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, sokat jelentenek
2018. febr. 5. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!