Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Segítség! Beleszerettem a...

Segítség! Beleszerettem a tanárom idealizált képébe! (? )

Figyelt kérdés

Sok órám van vele,és mivel nagyon jó vagyok a tárgyából,ezért az apró jeleket,kedvességeket is félreértettem. Láttam a személyiségéből,az életéből egy apró részt,és a saját elvárásaimhoz illő képet formáltam mellé,magyarán egy idealizált képbe szerettem bele,aminek ő a főszereplője. Annyira beleszerettem,hogy már szó szerint fájt látni,hogy mással van,hogy ő nem az enyém,féltékeny voltam azokra,akikhez rajtam kívül hozzászólt,ezért az ő óráira már be sem járok,hisz szeretném megkímélni magam a csalódástól.

Segítsetek,ezt már nem bírom tovább!


2018. febr. 5. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Hmm Máriórol van szó ugye? ha nem akkor bocs 😅😏
2018. febr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Kellenek azok az apró dolgok, amikért a válások 99%-a létrejön.

Na ezt nem látod annál, akibe szerelmes vagy, ha meg mégis, átsiklasz felette.

2018. febr. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1.nek is menj be az óráira mert jó lesz majd látnod..! És hagyd hogy azt amit érzel tomboljon mert hát nem jó visszafolytani :)

Én most megadnék mindent hogy még egyszer utoljára láthassam 😔

De te tudod..! :)

Sok szerencsét..!

És fogadj el egy tanácsot!: soha ne fényképezd xd

2018. febr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!