Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem fogad be az osztályk...

Miért nem fogad be az osztályközösségünk egy fiúsabb lányt?

Figyelt kérdés
Én nem tettem semmi megjegyzést senkire! Mégis ellenem vannak, mert lekötözöm a melleimet, de ehhez nekik semmi közük, és ahhoz sem, hogy fiúnak érzem magam. Nem tudom miért de ez már régi dolog.
2018. febr. 6. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Hányadikos vagy?
2018. febr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
7.-es
2018. febr. 6. 16:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Szóval transz fiú vagy? Nincs azzal semmi gond. Amúgy minden iskolában, minden osztályban vannak ilyenek. Engem is piszkáltak végig a suliban. Amint végzel a sulival jobb lesz sokkal, csak addig kell kibírni.
2018. febr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Azert draga, mert korlatoltak es eretlenek. Ne csuggedj, majd csak talalsz baratokat a suliban.
2018. febr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sokkal értelmesebbek más osztályok, csak a mienk nem!
2018. febr. 6. 16:10
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
ne nagyon kotozgesd le a melleidet, mert baromira egeszsegtelen.
2018. febr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A melleid ne kötözd le, inkább vegyél egy jó minőségű "binder"-t, ugyanarra a célra, mert hosszú távon nem tesz jót az előző.


Egyértelmű, mindenkinek könnyű kicikizni, kiközösíteni azt, aki nem áll be a sorba, nem illik be a közösségbe annyira, mint mindenki más. Nem kell velük barátkoznod, miért is kéne? Keress más osztályokból barátokat, ahogy mondtad ott értelmesebbek, szünetben menj hozzájuk, az óra meg tanulásra van. Nekem se igen voltak barátaim a saját osztályomban anno. :)

2018. febr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!