Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez normális? Többi lent!

Ez normális? Többi lent!

Figyelt kérdés

15 éves leszek és szerelmes voltam egy tanáromba.. Most érzem igazán hogy hülyeség.. És az lenne a kérdésem hogy:

Most az normális hogy boldog vagyok hogy nincs a közelemben illetve nem látom és nem hallom a hangját? :D és hát megutáltam meg minden.. Soha nem volt ilyen hogy akit régen szerettem megutáltam de őt sikerült :D

Ez normális?

Normális válaszokat légyszi!



2018. febr. 6. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Attól függ, miket csinált veled. Ha pl. megerőszakolt, megértem. Vagy ha kikezdett veled tanár létére.
2018. febr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyik sem.. :) csak le*arta :)
2018. febr. 6. 20:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is sok tanáromat szerettem, mert kiváló pedagógusok voltak. Volt olyan, akit anyukám se tartott jó tanárnak, azt mondta rá egy fogadó óra után, hogy "strici"... Ezek szerint neked csak csupa jó tanárod volt. Örülj neki. ;)
2018. febr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!