Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit lehet abban az esetben...

Mit lehet abban az esetben tenni, ha az osztályfőnökkel nem lehet kommunikálni és mindenkibem állandó jelleggel talál valamit és azzal piszkálja?

Figyelt kérdés

A jelenlegi osztályfőnököm re nem csak én panaszkadom, hanem más osztályok is.

Ha kérdezünk valamit, legyen az órájával kapcsolatos akkor sem hajlandó válaszolni semmilyen formában, csak lecsesz és folytatja az óráját.

Ha valamivel kapcsolatban megkeressük iskolán kívűl mert fontos dolog, elérhetetlen mindenhol.

Én azt látom rajta, hogy igyekszik, de nem tanárnak való.

Ha óráján csöndben jelentkezünk akkor felszólít és rögtön mondja, hogy üljek el, pedig nem beszéltem a padtársammal és csönd volt.

Egész jó jegyeket kapok a tantárgyából, viszont az nagyon zavar, hogy nem lehet vele beszélni mert állandóan belémköt (pontosabban nem csak belém, hanem másba is.)

A mai napon kijavította a füzeteket és belém kötött, hogy milyen csúnyán írok, pedig nem írok csúnyán és az osztálytársaimnak is és egy másik tanáromnak is megmutattam a füzetemet és ők is megmondták, hogy nem írok csúnyán.De most nem is ezen van a hangsúly, hanem, hogy neki muszáj folytom valamibe belekötni.És lehet hogy nem kell foglalkozni az ilyen dologgal, de azért szerintem másnak sem esne jól ha a tanára folyton belekötne és én nem tudok mit tenni ellene.

Már más tanárnak elmondtuk ezeket a dolgokat és egy másik tanárral megtudjuk beszélni a dolgokat, míg az osztályfőnökünkkel nem.

Igazgatóval hiába beszélnénk, nem lenne semmi változás, maximum megszivana minket az osztályfőnökünk.

Ha valami van inkább másik tanárhoz fordulok.


2018. febr. 7. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Mégis mit kéne tenni? Ilyen és kész. Viseljétek el.
2018. febr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha az igazgató nem csinál semmit, ti sem nagyon tudtok mit tenni. Esetleg igazgatóhelyettes? De egyebként meg azt a 4 évet vagy amennyi még hátra van nektek szerintem ki lehet bírni. A mi ofőnk is egy hárpia volt mégis mindenki túlélte a gimit, senki nem panaszkodott, elviseltük a hülyeségét.
2018. febr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az "amennyi még hátra van nektek" a gimis évekre értettem :DD Kicsit hülyen jött ki.
2018. febr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!