Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy tudom kirúgatni a nevelőt...

Hogy tudom kirúgatni a nevelőtanáromat?

Figyelt kérdés
A nő kettyós... 50 éves se gyerek se férj üs tisztaság és rendmániás amivel még nem is lenne baj viszont az az életcélja hogy teljesen tönkretegyen engem és varátainat isis. Valamint a kolivan mindenki utálja és röhög rajta a háta mögött mert hülye és lelkileg terrorizál mindenkit... nagyon gáz amit csinál légyszi segítsetek
2018. febr. 7. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
A szöveged alapján te vagy a gáz
2018. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
na tessék, itt is megtalált a nevelőtanárod. :D
2018. febr. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Második válaszoló: ez testszett

Első válaszoló: szerintem ameddig nem éltél vele másfél éven keresztül nem tudhatod. És nem vicceltem azzal a szöveggel sem hogy lekikleg terrorizál->kb minden nap azt kapom hogy egy nagy nulla vagyok, se gerincem se kitartásom és csodálkozok hogy tiszta stressz vagyok valamint a barátnőmet olyan szinten kezdi tönkretenni hogy minden este szétsírja a szemeit mert az a nő folyton a családi helyzetével jön... egy órával kötelező többet tanulnia mint mindenki másnak és nem kap kimenőt sem.

2018. febr. 8. 05:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk aht mondták év elején ilyesmikkel kapcsolatban, hogy tagintézményvezetőnek/intézményvezetőnek szóljunk.
2018. febr. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Közöld vele az alábbi mondatot: Kedves tanárnő! Tudta, hogy amit másban kritizál, az önből hiányzik? Ezen tűnődjön el. Szép napot!
2018. febr. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!