Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval az egyik fiú osztálytársamról lenne szó. Minden egyes nap egy gúnynéven hív engem és állandóan csak csesztet. Valamivel mindig. Nagyon elegem van már ez több éve tart már nem is egyszer akartam miatta magamat begyógyszerezni de rájöttem aztán hogy evvel csak neki tennék jót. Szóval nem tettem. Instán kitette a gunynevemet, és facebookon is irogatott nagyon sokszor leirta a "nevem" ahogyan ő szokott hívni, és még a suliba is nap mint nap csesztet. Az osztályfőnökömnek és azt osztályfőnök helyettesnek is szóltam régebben is de semmi nemrég rászólt az egyik tanárunk de csak egy nagyon kis ideig hagyta abba. Már nagyon elegem van tényleg!! Ne,m tudom mit csináljak szóltam már szüleimnek de apám csak mondta hogy majd bemegy de nem ment be pedig nem is egyszer szóltam neki. Anyám se csinál semmit amúgy se tudnám őt elképzelni ahogy elbeszélgetne vele mert nem az a típus.
2018. febr. 7. 21:01
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ja és az egyik lány osztálytársam nem is egyszer visszaszólt neki hogy hagyjon már békén de hiába :((
2018. febr. 7. 21:04
 2/22 anonim ***** válasza:
47%
Legyel nagyon hatarozott a szuleiddel szemben, es valts iskolat de azonnal!! Nem kerdes ez ha mar ilyen gondolataid vannak...ezek a gimis eveid, az eleted kb negyede, gondolj arra h ez semmi, de mindenkepp menj at masik iskolaba!!!!!
2018. febr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Még általános iskolába járok 14 éves vagyok, nem válthatok iskolát apám semmikép nem engedné :(
2018. febr. 7. 21:24
 4/22 anonim válasza:

Szia!

Engem is nagyon sokat csesztettek általánosban, még csak barátaim sem voltak. Gúnyneveken hívtak, szemetet tettek a táskámba, soha nem választottak be csapatokba, ilyesmi. Ezzel sajnos nem sokat lehet tenni, ha nem váltasz iskolát. De gondolom nem sokára gimibe mész, hidd el, onnantól kezdve megoldódik minden, nem is kell látnod többé azt a fiút. Nekem legalábbis rengeteget segített az, hogy gimis lettem, ott szereztem több barátot is, és megnőtt az önbizalmam is. Szóval csak kitartást, ne foglalkozz ezzel a sráccal, majd csak megunja, ha látja, hogy nem érdekel, ha meg nem, akkor is nem sokára elmész onnan :)

2018. febr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nagyon sokáig csináltam úgy hogy látta hogy nem érdekel nem foglalkoztam vele de akkor is csesztetett :( minden reggel ezzel kezdi "sziaa (gunynév)"
2018. febr. 7. 21:59
 6/22 anonim ***** válasza:
Határozottabban kérd meg a szüleidet, hogy segítsenek. Mentsd le a kérdéses oldalakat azonnal! Apád helyében azt csinálnám, hogy a kinyomtatott oldalak mellé megfogalmaznék egy rendőrségi feljelentést, és beszélnék a sráccal és a szüleivel az iskola igazgatója jelenlétében, hogyha nem áll le, akkor be is lesz adva. Az osztályfőnök sajnos azon kívül, hogy beszél a fiúval vagy osztályfőnökit ad neki, csak annyit tud (tudott volna) tenni, hogy szól az igazgatónak. Ezt nem tette meg, így most a szüleidnek kell ezt megtenni (te nem léphetsz a korod miatt). Amit a fiú csinál, az internetes zaklatás és büntetendő (ha már betöltötte a 14. életévét a tett elkövetésekor). De szerintem simán leáll ha csak meglebegtetitek a rendőrségi feljelentés lehetőségét. És az igazgató is oda fog figyelni, mert gondolom nem kívánja, hogy rendőrök (és esetleg a sajtó) lepje el az iskolát.
2018. febr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszi rendben kinyomtatok mindent amit művelt az instás képet is és a faceebookos üzenetet is! Szolni fogok az igazgatónak és apámmal megprobálok beszélni hogy menjen be mostmár tényleg és beszéljen az igazgatóval és amit csinált a gyerek azt is bevitetem apummal hogy megmutassa az igazgatónőnek
2018. febr. 7. 22:46
 8/22 A kérdező kommentje:
Azt is kinyomtassuk hogy irt egyik lány ismerősőm neki instán hogy haggya abba? 2en is irtak
2018. febr. 7. 22:47
 9/22 anonim ***** válasza:
A biztonság kedvéért azt is kinyomtathatod, de a fontos az, amit ő írt.
2018. febr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Elmondom most mégegyszer azért... ez a gyerek a suliba ugye nem hagy békén pedig többen szóltak neki álljon már le lányok is tudják ezt bizonyítani. Aztán a profilomat beröhögözte amikor az ővé a tök csunya de mindegy.. Én is beröhögöztem a profilját mert ennyi erővel mért ne, és irta hogy "jolvan (gunynév) ügxes vagy" direkt irtam x el mert igy irta, és írt küldött vagy ezer röhögöfejet több üzenetbe és letiltott utána de ezt is kitudnám nyomtatni.. meg az is megvan képbe hogy instán kirakta a gunynevemet és 3 röhögöfejjel.. és alá irta hogy "egyem meg (kabbe jel és röhögöfej) és likeolták am sokan...
2018. febr. 7. 22:57
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!