Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, hogy kibírjam ezt...

Mit tegyek, hogy kibírjam ezt az utolsó évet általánosban? 14/L

Figyelt kérdés

Az osztálytársaimat (2-3 kivétellel) utálom, és egyszerűen nem tudom mit tegyek.

Az osztályfőnökünk, és a felesége aki a humán tantárgyakat tanítja nekünk, viszont van egy lány ,akivel brutálisan kivételeznek. És természetesen a matektól egészen az angolig szintén kivétel a lány. Félévkor a lány angolból, matekból és történelemből sem kaphatta volna meg a jobb jegyet, az átlaga nem lépte túl a x,5-öt ezért nem érdemelte volna meg. De mivel imádják megkapta.

Egy másik lánynak feltünési viszketegsége van.

A többiek pedig rasszisták, beszólnak mindenkinek, utálnak mindenkit, csúnyán beszélnek..etc.



#tanulás #iskola #kivételezés.
2018. febr. 11. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
A jövőd a tét. Nem vicc. Tanulj! Az osztálytársaid nem az életed.
2018. febr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Még jó, hogy te nem utálsz mindenkit... :P
2018. febr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2. :D


járj be suliba?


énis tuléltem, kemény volt utáltam, kozepsuli jobb lesz:D

2018. febr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
5-ös tanuló vagyok, a tanulással nincs semmi bajom. Egyszerűen a közösségtől már kivagyok.
2018. febr. 15. 19:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Már csak négy hónap túl lehet élni. Tudom, tapasztaltam.
2018. febr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vagy esetleg kezdeményezz te nem muszáj az osztalytarsaidnak,probalj barátkozni, próbálj alkalmazkodni. Túl lehet élni ugyan így voltam és tettem érte Hogy ne így legyen. Most 8.ba nincs olyan ember akivel ne lennék jóba
2018. febr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!