Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak szerintem volt ez nagyon...

Csak szerintem volt ez nagyon sértő? Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Kis bevezetés a történetbe:

Van az osztályban egy fiú,akinek régebben tetszettem,sokat írogatott nekem,de hirtelen abbamaradt a dolog,nem is érdekeltem már.Legalábbis ő ezt mondta. (:

Na,ez a múlt héten történt,egyik nap nem mentem suliba,mert aznap volt a névnapom,jöttek rokonok,stb. Ugye van mindenkinek 3 nap szülői igazolása,ezt mindenki akkor használhatja fel,mikor csak akarja. Ezzel a nappal én már a másodikat használtam el,mert régebben meg a szülinapomon nem ment,ugyan abból az okból,mint most. Mikor kérdezte aznap az egyik tanár,hogy ki hiányzik,akkor ez a fiú mondta a nevem,és mondta,hogy "Tutira azért,mert ma van neki a névnapja." Az egyik barátnőm elmondása szerint rajta kívül mindenki nevetett,a tanár meg elképedett arcot vágott.

Csupán csak azt nem értem,hogy már bocsánat a kifejezésért,de neki mi f @sz köze van ahhoz,hogy én mikor használom el a saját szülői igazolásomat?

Ja,és egyébként meg állandóan csorgatja rám a nyálát,bámul,féltékenykedik,ha valaki fiúval beszélek,de az egyik haverja még azt is elmondta,hogy ez a fiú elmondta neki,hogy többször verte már úgy a farkát,hogy rám gondolt/rólam fantáziált. A legviccesebb az egészben,hogy az előttem meg meg sem mer szólalni,csak a hátam mögött nagy a szája.

Nektek ez hogy esett volna? Csak szerintem volt nagyon sértő?

UI. Az a fiú még csak fel sem köszöntött a névnapom alkalmából...(:


2018. febr. 13. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Ez szerintem is nagyon sértő volt :/

Sajnálom :(

2018. febr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Szarul esett volna nekem is, plusz az egyéb viselkedése... Nincs hozzá köze mit csinálsz azon a napon, mondhatnád azt is hogy beteg vagy, vagy családi ügy vajon akkor is megkérdőjelezné? A te dolgod hogy mit csinálsz és nem az övé.

A tapló magatartásához és az eszéhez mérd.

2018. febr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Elég bunkó ez a srác, már nem azért.

Valóban, senkinek semmiköze ahhoz, hogy mikor veszed ki azt a három napot .

A srácnak meg pláne nem.

Szerintem ez a srác elég furcsán mutatja ki, ha tényleg bejössz neki.

Én a helyedben hagynám.

Kell az neked, (ha netalántán lenne valami köztetek, hogy kihasználjon?

Szerintem nem.

Ha meg bunkózik a suliban, oltsd le a fenébe.

Az ilyennek csak arra kellenél.

Sokkal különb vagy te ennél:)!

2018. febr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Nincs tumblim:D

csak insta meg snap:D

2018. febr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Micsoda beszólás :D

A mi sulinkban szerintem eret vágnál ha hallanád hogy a 20-21 éves, érettségizett emberek mit osztanak egymásnak.

2018. febr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

[link]


Kívánom neked, hogy ez legyen a legnagyobb problémád a világon.

Akik meg szintén borzasztó sértőnek és bunkónak találjátok ezt a "beszólást", milyen különös álomvilágban éltek ti, hogy ez ennyire felháborító? Mert kérek egy csak oda jegyet, ha lehet.

2018. febr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én sem igazán értem, mi olyan sértő ezen, viszont azt én is utálom, amikor valaki még ilyen dolgokba is belepofázik, hogy pl. mire használod fel a szülői igazolásaidat, vagy hogy "hogy mersz" hiányozni az iskolából..Tuti nem azon 3 napon fog múlni az érettségid vagy az év végi jegyeid :D Plusz ha már kimaradsz 3 napot, nem tök mindegy, hogy mondjuk egy temetés miatt, vagy simán csak azért, mert a szülinapodon nem akarsz iskolába menni? Az előbbi miért jobb?

Nekem egy "barátnőm" volt ilyen a régi osztályomban...mondjuk épp az ilyen beszólásai miatt nem tudom, nevezhetem-e barátnőmnek...Egyszer kórházban voltam és egy csütörtöki napon jöttem ki és pénteken még nem mentem suliba, egyrészt mert egész héten hiányoztam, minek mennék be egy napra, másrészt mert örültem, hogy végre otthon lehetek...Erre a csaj rám írt péntek este messengeren, hogy amúgy én ha tegnap jöttem ki a kórházból, miért nem mentem ma suliba??? Jó nagy pofátlanság tőlem (wtf??? Kivel szemben lenne az pofátlanság, hogy nem megyek iskolába?:D), tuti azért nem mentem, mert valamiból dogát írtunk (egy hétig kórházban voltam, a f4szomat érdekelte, hogy miből írunk kis röpdogácskákat meg miből nem, volt épp fontosabb dolgom is) és hogy ő bezzeg 40 fokos lázzal is elment pár héttel azelőtt iskolába, mert TZ-t írtunk töriből :D

Na mindegy, a lényeg, hogy engedd el a füled mellett vagy mondd meg neki, hogy törődhetne a saját dolgával.

2018. febr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát azt tényleg hagyjuk, hogy mennyire gagyi nem iskolába menni egy névnap miatt, de nem volt ez egy súlyos beszólás.
2018. febr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!