Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megtehetné ezt a tanárom?

Megtehetné ezt a tanárom?

Figyelt kérdés
1 hete megbetegedtem, múlthéten még voltam suliban, a héten most mentem először. Magyar órán írtak egy dolgozatot az osztálytársaim. Ma 7.órában próba volt (iskolai bemutató lesz 1 hónap múlva) és a magyar tanárom a rendező. A próba végén mondja nekem, hogy meg kell írnom a dolgozatot. Mondtam, hogy tudom, és mivel holnap lesz vele óránk (ma nem volt) akkor természetesen megírom. Erre azt mondta, hogy nem, most fogom megírni 8.órában míg ő fakultációt tart. Mondtam neki, hogy nem tudok bemenni, mert el kell érnem a buszt hiszen különórára kell mennem egy másik városba és más busz nincs. Erre azt válaszolta, hogy akkor 1,mert ő nem biztos, hogy lesz holnap, és nem akar velem vesződni. Mivel nekem a különóra "most fontosabb" arra siettem (német, mert előrehozottat teszek, és nyelvvizsgát is). Holnap megkérdezem, hogy akkor mégis mi lesz, de ezt megtehetné, hogy beírja az 1-et?

2018. febr. 14. 16:29
 1/4 Captain Logic ***** válasza:
100%
Nem. Vége az óráidnak, mehetsz haza. Ha beírja az egyest, akkor meg mehetsz igazgatóhoz.
2018. febr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kaphatsz 1-est ha nem írtad meg. Mire kapnál?
2018. febr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha 1-est ad menj az igazgatóhoz.

Egyrészt meg sem írtad,másrészt meg vége van az óráidnak és ő nem tarthat bent mert nincs kedve veled vesződni.

2018. febr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van.

Nem teheti meg. Menni kell reklamálni az igazgatóhoz.

Nem is kötelezhetne arra, hogy bent maradj nyolcadikban. Olyan nincs, hogy akkor egyes.

Ezt meg kell tárgyalni.

2018. febr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!