Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért kerítek ekkora feneket...

Miért kerítek ekkora feneket egy kényszeres iskolalátogatásnak? 16/l

Figyelt kérdés

Holnap valószínűleg elmegyek az előző előtti iskolámba, ahonnan azért jöttem el, mert egy azalatt az egy év alatt azt a szakmát (ugyanabban vagyok most, csak az osztálytársak és tanárok miatt egész jó) megutáltam, de a fő ok, hogy akarva-akaratlanul a viselkedésükkel, azzal, hogy az egyik csaj roh*dékul viselkedett velem, és annak dacára, hogy tudták nem szeretem, túl közvetlenek voltak (például, direkt vagy 3x meg akartak ölelni, meg még puszit is adtak az arcomra, mikor tudják, hogy nem szeretem, alapból antiszociális vagyok régi lelki dolgok miatt), utána meg röhögtek. Én voltam a csendes a lány, aki meglapult és próbált - sikertelenül - láthatatlan lenni.


Na most.


El kell mennem egy szintvizsgapapír másolatért amit ott csináltam, így valószínűleg nem kell félévben szintvizsgát tennem, mert már egyszer megcsináltam, csak bizonyítanom kéne. Amióta eljöttem onnan, illetve az előző iskolámból ahol nagyszájú gyökerekkel kerültem össze akik szintén csesztettek mert csöndes voltam, bónusz az a szakma, mint kiderült, nem nekem való, de a mostani iskolámban kb 2 hónapja vagyok, és úgy érzem jó értelemben változtam. Kicsit magabiztosabb vagyok, még a több mint 12 éve tartó körömrágásomról is leszokóban vagyok tartósan amit idegességemben tettem. Nem tudom miért, félek és akarom egyben, hogy legalább néhány lánnyal összefussak, hogy megmutassam, nem vagyok ugyanaz akit simán el tudtak taposni, és akit megkergettek egy bogárral amitől köztudottan szó szerint sikítva menekülök.



2018. febr. 14. 18:32
 1/2 anonim válasza:

Azta :D Hát, a fő kérdésre a válasz, hogy mert mások szemével nézed magad, és van benned egy megfelelési kényszer.

Az másik kérdés, hogy ez miből, hogyan, miként fakad, és hogyan lehet ez leküzdeni.

2018. febr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonlo :D

Amikor érzem magam annyira erősnek "lelkileg", hogy szembenezek azzal ami kishíjján tonkretett, viszont ott a kétely is, hogy mi van ha megint belém kötnek és alulmaradok? Vagy a másik, a harag miatt, hogy megmutatnád ki lettél azoknak akiket utálsz, már csak gyűlölet miatt is azért várod, de félsz is (magambol kiindulva) mert ez konfliktushoz vezethet, amit az ilyen csendes szemelyisegek félnek (szinte veszélynek élik meg) ezért igyekeznek kerülni.

Velem hasonlo es különbő szitukban is előfordul, de a félelem úgy is alul marad ;)

2018. febr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!