Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Beleszerettem a kémiatanáromba...

Beleszerettem a kémiatanáromba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kémiatanár folyton szemez velem, meg perverzen néz, éd egyszer vagy fél percen át szemezett velem, és akkor azt hiszem, beleszerettem. Azóa csak rá tudok gondolni, és úgy érzem, ő az Igazi😍 Mit tegyek?:/

2018. febr. 15. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Ne mondd neki, hogy "nincs meg a kémia".
2018. febr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Tegyél Menthost a Colajába!
2018. febr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Kotyvasszatok kettesben egy jó kis ütős szerelemkoktélt :D
2018. febr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Itt egy romantikus ötlet: ha ténylegesen próbálkozik valamivel, rögzítsd a telefonoddal, majd mutasd meg az igazgatónak <3 <3

Ezen kívül felesleges mást tenni :3

2018. febr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%

Ez a FELNŐTT PÁRKAPCSOLATOK kategória!!!


Kislány, ne legyél ennyire naiv, nem fogja miattad kockáztatni az állását.


Ja, és te nem szerelmes vagy belé, a szerelem az teljesen más, te csak vágyódsz utána.


Foglalkozz a korosztályoddal.


Tanár-diák viszony TILOS!!!

2018. febr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
81%
melletted robbant fel a szerelembomba! uhhuh
2018. febr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Szólhattatok volna előbb is,mielőtt hozzámentem a matektanáromhoz érettségi után 5 évvel. ;) Ha tényleg szereted,és nem házas,miért ne? Ne add fel,sok álmatlan éjszakád lesz de a tanárok is emberek,miért ne lehetne egy a párod idővel? Nyugi,aztán érettségi után mindent bele. Addig meg finom flört,fogd meg a vállát,mosolyogj rá stb. Mondjuk remélem nem 50-60éves és nyugdíj előtti a fazon :D
2018. febr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
A többieknek meg,miért van mindenki hátsójában répa? Komolyan ennyire prűdek vagytok? Őszintén,én se gondoltam hogy életem szerelmét majd pont a suliban találom meg,aztán így hozta az élet. De csak azért nem jönnétek össze a lelki társatokkal mert mondjuk tanít titeket? Hülyeség lenne elszalasztani ha már a ritka,tényleg Igazi szembe jön..szerintem. Mindegy hogy hol.
2018. febr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
37%
Hány éves a tanár? 😶
2018. febr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Hipo belsoleg.
2018. máj. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!